Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az a whiskey, ami a...

Melyik az a whiskey, ami a legkönnyebben iható és lenyelhető, nincs semmi füstös, karcos ize?

Figyelt kérdés
Max 10 ezerig érdekelne leginkabb, 1 hölgy fogyasztaná és jó magam egy fiú aki nem nagyon szokott alkoholt inni, így annyira nem értek hozzá.

#ital #finom #whiskey #whisky #könnyen iható
2017. nov. 25. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Johnnie Wallker Red Label
2017. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
hölgyek a baileys-t szeretik
2017. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
#2 vagy nem, én pl vodkát vagy gint iszok, ha iszok
2017. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Jack Daniels.
2017. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hölgyeknél is változó hogy mit szeretnek, én is ismerek olyat többet is aki a whiskyt meg a pálinkát szereti. Egyébként a kérdésre válaszolva a 10 ezer alatti árkategóriában a 12 éves Chivas Regal illetve még egy kicsit olcsóbban a Jack Daniel's old no 7. (A Chivas regal alapkiadása illetve a Jack Daniel's alapkiadása) az aminek nincs semmi zavaró mellékíze és kellően lágy. Mind a kettő nagyon népszerű az átlag fogyasztók körében, akik általában a lágyságot előrébb helyezik mint a karaktert. Én személy szerint Chivas árán Johnnie Walker Black labelt, Jack árán meg Jim Beam Black labelt vennék, de ezek már karakteresebb és kevésbé lágy whiskyk az átlag emberek nem mindig szeretik őket.
2017. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:
73%

Amit ilyen szempontból 10e-ig ajánlanék, az a Bushmills Black Bush, vagy ha találsz elfogadható áron, akkor Bushmills 10 éves, illetve Nikka All Malt.


Az olcsóbbak közül nincs olyan, amit mindenki lágynak érezne, nemektől függetlenül. A Jack Daniel's amennyire „lágy”, annyira száraz is (pl. én sem szeretem, és nem az íze miatt). A Chivas 12 sem kimondottan lágyabb, mint bármi más az áráért (pl. mint a többi 12 éves blended scotch).

2017. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 verdy80 válasza:
Tegyél hozzá egy tizest és Suntory Hibiki Japanese Harmony Whisky
2017. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jameson
2017. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!