Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleménytek/tapasztalatot...

Mi a véleménytek/tapasztalatotok a nálunk kapható spanyol borokról?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy honnan van, vagy a jo bor es van a rossz bor. Csak azert mert spanyol, meg nem arul el rola semmit.


Pl. az olcso brit bor, nem tartalmaz brit szolot, hanem spanyol suritmenybol keszitik ... meg is ra van irva a cimkere, hogy brit bor (vagyis pont azert van rairva, hogy mindenki tudja, hogy suritmenybol van)


Spanyolorszag delen van, vannak hegyei is, tehat elmeletben minden adott, hogy jo boruk legyen ... de hogy melyik kinek es miert tetszik, azt szerintem nehez eldonteni.

2017. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mansour ***** válasza:
93%
Nekem alapvetően jó tapasztalataim vannak. Megfizethető árú (1000-2000 Ft) spanyol vörösborokat szoktam időnként venni, és még egyszer sem csalódtam. Persze ízlés dolga is, de ezek mind az ízlésemnek megfelelő testes, tanninban gazdag borok voltak.
2017. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jók
2017. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, attól is függ, te mit szeretsz. Én, rosszul vagyok a bortól és nekem mindegy, honnan származik, milyen drága, nekem mind rossz.
2017. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert nem szeretem a fanyar, szájszárító, kökénylé borokat
2017. dec. 1. 07:37
 6/6 Mansour ***** válasza:
Akkor pont a spanyol/portugál borok ízvilága az, amit leginkább ajánlani tudok.
2017. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!