Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy 17 éves fiúnak milyen...

Egy 17 éves fiúnak milyen szeszes italt vegyek?

Figyelt kérdés

Karácsonyi húzáskor húztam Őt, viszont nem tudom,hogy mit vegyek neki, ezért valami szeszes italra gondoltam. A barátait megkérdeztem, hogy mit szeret és a házi pálinkát vagy a bort mondtak. A pezsgőre mondták, hogy nem ide való.Viszont nekünk nincs itthon házi pálinkánk és gondolom boltban vagy nincs, vagy ha van nem olyan minőségű vagy elég drága. Milyen italt tanácsoltok?

15 éves vagyok amúgy, szóval mindenképp a szüleim vennék meg, és ne legyen a legdrágább mert azt úgysem vennék meg neki.



2017. dec. 14. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen karácsonyi húzás ha két évvel idősebb nálad? Gondolom akkor nem osztálytárs.
2017. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, egy kisebb baráti társaság, amibe most kerültem be úgymond
2017. dec. 14. 18:28
 3/10 anonim válasza:
Kérdező beszívtál?
2017. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miert?😂
2017. dec. 14. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
A vodka nem játszik? Azzal nem lehet mellényúlni.
2017. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha falun laksz, akkor tudsz venni pálinkát.
2017. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül egy jo minőségű Vodka?
2017. dec. 14. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Kis méretű üvegben 1000 forint, a közepes, illetve a nagyobb pedig 1500-2800 forint között szokott lenni. Ha esetleg utána tudsz járni, milyen ízeket szeret, akkor meglephetnéd egy nem "átlagos", hanem egy gyümölcsízű vodkával, a feketeribizlis vagy a cseresznyés vodkák nagyon jó ízűek. (Ilyen ízesített vodkát utoljára egy kis falunak a NemzetiDohányboltjában láttam.)
2017. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maga a vodka jó ötlet ajándéknak, semleges íze miatt azzal tényleg nem nagyon lehet mellényúlni. Arra viszont kíváncsi vagyok utolsó hogy milyen jó minőségű vodkát lehet kapni egy kis üveget 1000Ft-ért illetve közepest-nagyot 1500-2800Ft-ért. Mostanság a Royal meg a Kalinka mozognak ilyen áron ami elég messze van a jó minőségtől. Feltéve ha kis üveg alatt 0.2l-est közepes illetve nagy alatt meg 0.35-0.5-0.7-est értesz. Absolut, Finlandia, Russian Standard fél liter kb. 3 ezerről indul 0.7 meg 4 ezerről. Finlandiából van 0.35 az is olyan 2300-ról szóval az az 1500-2800 inkább olyan 2300-4000Ft.
2017. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Utolsó" vagyok.


"Jó" minőség alatt pontosan a Royalra, meg a Kalinkára gondoltam. A "Russian Standardet" például már prémium minőségűnek tartom, a hazai kínálatban meg főleg. Ajándékozás szempontjából szerintem bőven jó egy ízesített nagyobb méretű Royal vodka, és további előnye, hogy még megfizethető. Szerintem nem olyan számottevő a különbség, ami indokolná, hogy inkább Finlandiát vegyen plusz 1000-1500 forintokért. Egy ilyen átlagosan "jónak" nevezhető vodka bőven elég, az a lényeg, hogy ne olyan legyen a minősége, mint a sarki kisboltban a kőművesaktimelnek, de nem kell olyan sem, amit az orosz cárok is csak ritkán vettek elő.

2017. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!