Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egyes emberek számára miért...

Egyes emberek számára miért undorító, ha egy nő kezében szeszes italt látnak? Ettől miért lesz kevésbé nőies?

Figyelt kérdés
Felteve, hogy nem issza le magát addig, hogy mindenkinek szétteszi a lábát és/vagy a saját hányásában fetreng!

2015. nov. 10. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Jó hogy egy ilyet sem ismerek :D

Én se szeretem ha egy lány leissza magát a sárga földig.

2015. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gnoomage ***** válasza:
62%
Azért mert ő abban a világban él h a legtöbb nő a ház körül dolgozik, mindig a neki legmegfelelőbb ruhában jár...stb vagyis egy tökéletes csaj akinek nincs élete és emiatt kezdeni se tud a lányokkal semmit. Sajnos a kocsmában találkoztam már ilyen sorstárssal akit csajozás miatt vittek oda, 2 csaj nem ivott alkoholt és csak a társaság miatt volt ott, de meg se tudott előttük szólalni. Ezt vettem észre általánosan. Engem perpill pont nem zavar ha a csaj iszik, akár jobb állapotba is.
2015. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ember? Nahát. Fura emberek élnek eme bolygón, bár ezt eddig is tudtam.


Köze nincs a nőiességhez, természetesen. De hisz rengeteg nő iszik, ez normális, nem értem, hol él az, aki így gondolkodik...

2015. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem azért, mert vannak, akiknél az alkoholfogyasztás nem kulturáltan történt és összekapcsolták a részegséggel, amit pedig elítélnek az emberek, nőktől a leginkább.

Ez alaptalan szerintem, mert ott vannak a franciák, akik ebédidőben is megisznak 1 pohár bort az ebéd mellé meg a többi mediterrán nép, akiknél a könnyű borok vagy a sörök jól fogynak.

Mégis mi vagyunk a legnagyobb alkoholfogyasztó európai ország.

2015. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert zavarja őket, hogy a nő nem úgy viselkedik, ahogy az anyukájuk.

Aki jobbára otthon dekkol, és kiszolgálja az apukát, aki lehet tökrészeg is, de az nem baj, mert az "férfias".

Ezt szokták meg.

2015. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert zavarja őket, hogy a nő nem úgy viselkedik, ahogy az anyukájuk.

Aki jobbára otthon dekkol, és kiszolgálja apukát, aki lehet tökrészeg is, de az nem baj, mert az "férfias".

Ezt szokták meg.

2015. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

És az alkohol milyensége mindegy?

Mert olyat is hallottam aki pl csak azokat a nőket veti meg ezen a téren, akik pálinkáznak vagy söröznek.

2015. nov. 10. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek mindegy, van aki felosztja: sör, pálinka, whisky férfias - bor, pezsgő: nőies.

Megszokás csak, úgy mint a "részeg nő undorító".

A részeg férfi is az, csak náluk ez elfogadottabb.

2015. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfiaknak kijár az, hogy ihassanak, kijár a nőknek is, egyenjogúság van Eu-ban.

Persze nem kell a sárgaföldig, de néha-néha belefér az is. Természetesen csak akkor ha nem úgy hat rá az alkohol, hogy bárki megdughatja, stb.

Én speciel bármennyit iszom tudom hol vagyok, hány óra, milyen nap van és mi a nevem.

Ha megbízható társasággal van és úgy berúg, hogy húzni kell SZERINTEM belefér, egyszer-egyszer.

A férfiaknál miért lenne "férfias" az ha be van rúgva? Szerintem nagyon undorító tud lenni mikor egy munkás beállva támasztja a kapát a kisbolt előtt.

Másik. Ha egy nőnek a pálinka jön be vagy a sör vagy a facsart here vodkával akkor ám legyen. Töményből is lehet mértékkel inni. Én utálom a koktélokat, de kedvenceim közé tartozik a házipálinka, most valószínűleg el vagyok könyvelve egy alkoholista nőnek.

Egy férfi is szeretheti a koktélokat, női italokat, egy nő is szeretheti a sört, vagy bármit.

Nálam ennyi ez a téma.

2015. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a rövideket, a sört és egyéb "féfias" italokat...csak a minap megkaptam, hogy hogyan merem nőnek/hölgynek nevezni magam sörös dobozzal a kezében (amit mellesleg nem is én ittam, csak megfogtam pár percre az egyik haveromnak).

De örülök, hogy sokkal többen úgy gondolják, hogy nem az alkohol fogyasztásától függ, hogy mennyire vagyok nőies.:)

Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 10. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!