Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől nem bírja a gyomrom az...

Mitől nem bírja a gyomrom az alkoholt, lehetne ezen valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eszméletlen mennyiséget képes vagyok meginni, szóval én tényleg rengeteg pia után is beszámítható maradok, viszont a gyomrom nagyon nem bírja a legkönnyebb piákat sem, és ez így elég rossz kombó. Nem ritka hogy józanul megyek el hányni aztán magyarázkodhatok hogy semmi bajom :D akár 3-4 nagyobb korty sör után is érzem hogy visszajönne, ezáltal én csak nagyon lassan tudok inni, de sokat. Van valami praktikátok erre, esetleg van más is így? 18/F
2017. dec. 25. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, az alkoholizálás nem tesz jót a szervezetednek. Ha már a gyomrod ki akarja hányi, akkor az sok volt.
2017. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos a szervezeted jobban tudja mi kell neki, mint te. Bízd rá. Ha egyszer szabadulni akar a terhétől annak oka van. Éhgyomorra ne igyál, egyél meg valami zsírosat ivás előtt, mittomén pörköltet.
2017. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet h túl sok gyomorsavad van?
2017. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a gyomorsavat nem hinném. előzők, persze azért nem hobbim a kemény alkoholizálás csak azért mondjuk egy szülinapi bulin nem jó pár egymásutáni kortytól öklendezni :D
2017. dec. 25. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bort nem bírja meg a likőröket, főleg az édesebbeket. Tegnapelőtt is megittam másfél deci jagert kb. 2 óra alatt azt hányingerem volt pedig józan voltam. Vodkából megihatnék 2 óra alatt 3-4 decit is, úgyse lenne hányingerem de akkor viszont részeg lennék. Te minden itallal így vagy, atisztábbakkal is pl. vodka, gin, whisky?
2017. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag mindennel :D Az egyetlen alkohol tartalmú pia amit le tudnék úgy istenesen húzni az a cider :D
2018. jan. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!