Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki mennyi alkoholtól lesz részeg?

Ki mennyi alkoholtól lesz részeg?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 16:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Például hogy ettél-e előtte, mennyire vagy fáradt. De engem például két üveg sör előbb megüt néha mint 4 feles pálinka:D Ja, lány vagyok, 20
2010. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Hű nálam ez nagyon változó. Volt, hogy 3 abszint, 4 vodka és egy pina colada után még egyáltalán semmit nem éreztem, de olyan is, hogy 4 sörtől már rókáztam... :S de egyszer pl. 3 sör, 1 üveg pezsgő, 2 dupla whiskey, 1 kávélikőr és 2 tequila után jött a VUK... 21L
2010. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom ha nem eszel hamarabb meg üt a pia de hogy ki menyitől érzi meg?Én mondjuk fél liter vodkától vagy egy kicsit kevesebbtől attól függ
2010. jún. 3. 17:01
 4/16 anonim válasza:
ez nálam is elég változó.nekem álltqalába nem kell sok:) 3-4 üveg sört már megérzek
2010. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én ha sört iszok az valahogy(sztem a bubik miatt) jobban megüt mintha feleseznék. Átlag bulin 2-3 sör és egy vodka-cola után érzek már valamit.
2010. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem a sör nem árt (5-6 üveg). Nyáron volt, hogy haverokkal sörmaratont tartottunk. 2 napig minden órában meg kellett inni 1-3 sört, napszaktól függően. Második nap végére már mindenki érezte.


Ha csak egy fajtát iszok, abból sok kell, hogy lerészegedjek, ezért szoktam keverni. Sör, bor, pálinka, tequila, whisky, kísérő, agancsos kóla.

2010. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
nincs annyi :D csak nem annyi pia, hanem pénz xd
2010. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az biztos pénz is kell drága a pia:Dxd
2010. jún. 4. 21:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Miből mennyire van szükség hozzá?


sör: 7-10

vadász: 5 vagy inkább 8 litertől már biztosan

pálinka: 1 üvegtől elájulsz és hánysz


Ennyit tudok, ajánlom a LA FIESTA nevű bort, mivel 300 Ft-ba kerül és jobb mint a csöves, műanyagpalackos bor, annál bármi jobb.

2010. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5-6 üveg sör és kb 0,5 liter jéger. olyankor már nehezen jönnek az értelmes szavak, meg van hogy besikerül a stabil hanyatfekvés is.
2010. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!