Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha nem vagyok másnapos, akkor...

Ha nem vagyok másnapos, akkor nem is voltam részeg?

Figyelt kérdés

Mert nem fáj se a fejem, se nincs hányingerem, se nem hányok, csak fáradt vagyok.

De, tegnap ittam, és éreztem, hogy kicsit részegedtem.

Akkor nem voltam részeg, csak azt hittem?


2011. szept. 25. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
A másnaposság nem függ össze a részegséggel, legalábbis nálam nem.
2011. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam sem. Szimplán fáradt szoktam lenni - mint ma is. :)
2011. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másnaposság az agy és a gyomor válasza, mellyel megpróbálja leküzdeni az alkohol okozta károkat. Ha nem keverted a piákat és mértéket tartottál (nem úgy mint én), akkor a fáradékonyság elfogadható dolog.
2011. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Phoney ***** válasza:
A másnaposság közvetlen oka nem az, hogy előző este részeg voltál, hanem a másnap még mindig fennálló problémák, mint pl. a kiszáradás, és nagy mennyiségű acetaldehid jelenléte. Mindkettő elkerülhető még akkor is, ha este alig állsz a lábadon.
2011. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen minőségű piákat ittál. Ha olcsó bort/sört, vagy gyenge minőségű ízesített szeszesitalokat, akkor garantált a másnap.
2011. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg lefekvés előtt kb. másfél liter vizet és semmi gond nem lesz:)
2011. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A másnaposságot nem az alkohol mennyisége hanem a minősége határozza meg. Egyszer voltam egy egri bortúrán ahol igazi minőségi borokat óstolhattunk meg és megittam vagy 2-2,5 literrel az igazi minőségi borokból, este dőlöngéltem nagyon jó kedvem volt, kicsit nagyon részeg lettem de másnap reggel egy icipici fejfájáson kívül semmi bajom nem volt.
2011. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is úgyvagyok, hogy ha berúgok, de lefekvés előtt megiszok kb. 0.5-1 liter vizet akkor csak fáradt leszek másnap, de nem lesz semmilyen fájdalmam, se hányingerem.
2011. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem függ össze a kettő. Én akkor szoktam -nem is másnapos-, inkább rosszul lenni ha minimum három fajta alkoholt iszok, az mindegy mennyit. Voltam már részeg pálinkától és bortól, utána semmi bajom nem volt, viszont voltam már részeg pálinkától, vodkától, és sörtől, akkor viszont éjjel összehánytam a házat.://
2011. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!