Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen pezsgőt ajánlotok?

Milyen pezsgőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kb. 1000 Ft értékben szeretnék pezsgőt vásárolni (ha kevesebbe kerül, az sem baj). Melyiket válasszam és melyik bolthálózatban szerezhető be (Penny, CBA stb)? Félszáraz inkább, ne édes!

köszönöm a segítséget!


2010. jún. 4. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Törleyt vegyél, vagy BB-t ezek szoktak lenni mindenhol(Tesco, Spar, CBA stb.) kijönnek ezer forintból, és nem is olyan rossz az ízük.:)
2010. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

törley

finom,bár én at édeset jobban szeretem

pennybe olcsobb mint cba-ba

2010. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Törley és ne félszáraz hanem száraz.A BB-nek mellékíze van azt azért nem ajánlom.Amúgy ha tudsz szánj rá többet és Hungária extra dry az már legalább pezsgő és olyan 1500-ból megkapod,de amúgy a SPAR CBA TESCO is rendelkezik honlappal ahol kinn van az aktuális akciós katalógus valamit biztos találsz benne.
2010. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TÖRLEY-t vennék.
2010. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne igyál pezsgőt, inkább borozz!
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Voila:D
2010. jún. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!