Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 (nagyobb) korty bor mennyi...

1 (nagyobb) korty bor mennyi idő alatt ürül ki egy 85 kilogrammos férfi ebédelés utáni szervezetéből?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a kérdés rettentően abszurd, de egy sacc-per-kábé adattal is megelégedek. :D

2018. jan. 9. 16:16
1 2
 1/11 MR.X. válasza:
55%
Szerintem a nagy korty bor megfelel 1 deci sörnek... Szerintem, olyan 2_3 óra hossza maximum.
2018. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
85 kg-nál 1 nagy korty bornál nem hinném, hogy kell 3 óra. Attól függ, vezetni akarsz-e, vagy munkahelyre mész, ahol véletlenszerűen szondáztatnak. Mondjuk, nem tudom, mekkorát tudsz kortyolni. :)
2018. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Seperc. Engem szondáztak már meg fél órával egy üveg sör után és nem mutatott semmit. Ha nem fogadod el a szondázás eredményét és vérvizsgálatot kérsz akkor pláne nincs gond. Mire bevergődtök valami ügyeletre és vért vesznek tőled addigra 100X kiürül az korty bor.
2018. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Elöször is ki és miért iszik egy KORTY bort? Így az ízét sem érzi, szomját sem oltja - szóval szerintem értelmetlen dolog.


Ettöl függetlenül egy korty bor nem mérhetö mennyiség, föleg nem egy 85 kg-os ember esetében.

2018. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kifejezetten komikus, hogy a borvédők készséggel érzik kommentelési szükségletüket egy ilyen kérdés alatt. Nos, ha érdekel a történet, pont az egy korty után jutott eszembe a mai fuvarozási kötelezettségem!:D köszönöm a válaszod.
2018. jan. 9. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
És ha pont nekimész valakinek akkor úgy jártál.
2018. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22.3333331 perc kb
2018. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

"a borvédők készséggel érzik kommentelési szükségletüket "

Nem tudom, mit értesz borvédö alatt, de nem hiszem, hogy én odatartoznék - egyszerüen csak nem tudtam elképzelni valaki mért iszik bármiböl is csak egy kortyot...

2018. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 óra alatt már egy korsó sör, vagy egy pohár bor is kiürül egy ilyen súlyosabb férfi szervezetéből nagyjából. Úgyhogy egy korty port az konkrétan percek kérdése szerintem.
2018. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Keressetek rá a Google-ben a "világ leghasznosabb excel táblázata" kifejezésre.


[link] szerint a 1.5 dl bor az 2 óra. Azaz 0.7-1 dl kb 1 óra


De az excel nekem pontosabb eredményekkel szokott szolgálni.

2018. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!