Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőnap alkalmából csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnap alkalmából csak a párunktól illik kapni nagyobb értékű ajándékot vagy ilyenkor bármelyik férfi nyugodtan meglephet egy wellness hétvégével?

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha egy férfi aki nem a párod, nőnapra meglep egy wellness hétvégével, az dugni akar. Úgyhogy én nem fogadnám el
2018. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Itt nem erről van szó!

Pl. hozzád közel álló személytől még bőven belefér ha rokon az ilyen.

De ha nincs köztetek semmi kötelék pl. csak barát, akkor ezel ő a leköteleztjévé tett. Azt meg jobb elkerülni. Ekkora "ajándékból" többnyire csak gond van. Ennyi pénzt csak úgy nem szór ki senki feleslegesen másra, ha nem úgy tekint rá, mint "befektetés"

2018. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy virág max, vagy egy tehenes csoki, de ennél több már furcsa... Hacsak nem neked és a párodnak szánja közösbe. Bár az is furcsa, ha nem nagyon jó barát, vagy rokon.
2018. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőnapra virát szokás kapni, a párodtól esetleg még bontont és egy vacsit otthon vagy étteremben. A nőnap nem ajándékozós dolog.
2018. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én szeretnélek meglepni egy wellness hétvégével! Kérném a nevedet és a címed ahová küldhetem a wellness utalványt. Ja majd elfelejtettem a számlaszámodat is írd meg, mert szeretnék egy kis pénzt küldeni hogy vehess magadnak valami csini alkalomhoz illő ruhát.
2018. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha apád/öcséd/bátyád meglep egy wellness hétvégével nőnap alkalmából, két főre, hogy menjetek el a pároddal, az azért még nem probléma. A szűk családon kívül azért már gyanús a dolog, hogy mást akar.
2018. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!