Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas testépítő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas testépítő lányok, nektek milyen férfiak jönnek be? Elvárás, hogy nagyobb (magasabb és vagy izmosabb) legyen a férfi? Milyen jellemvonásokat tartozok vonzónak?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinél más, de kiváncsi vagyok az egyéni válaszaitokra.

2017. nov. 23. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
A magas testepito lanyoknak, megnagyobb testepito fiuk a parjaik ... persze kis csunya, kopcos, oreg pasikank is van eselye, ha eleg tehetosek.
2017. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok testépítő, de aktívan sportolok (heti 5x másfél órát nagyjából, aminek fele súlyzós edzés). Nem várom el a kidolgozott testet, de azt igen, hogy ne tudjam összecsomagolni a férfit, sem fizikailag, sem viselkedésre. Engem zavarnak a pálcikalábak meg a görbe hát egy férfin, és az is, ha szélesebb a vállam, mint az övé. (Nem, amúgy nem széles, szerintem nem vagyok "terminátor", kellemes, tónusos, nőies alakom van, és nagyjából ez a természetesen fenntartható eredmény vonz a legjobban egy férfin is.) Tudok nőiesen viselkedni, és szeretek is, de azért úgy gondolom, hogy bennem is van határozottság, kitartás és céltudatosság bőven, szóval egy random "fiúka" biztosan gyengébbnek tűnik mellettem. Nekem nem a sport hozta az életembe a többi elvárást, sokkal inkább a tanulmányaim és a belőle fakadó tudásvágy, szóval kár lenne itt ecsetelnem, hogy legyen okos a férfi, mert az személyes igény, sok nőnél nem szempont. Én ki nem állhatom a buta embereket, sosem kellene egy ilyen párnak. Ahogy a magamutogatókat is. Mégis, sokaknak ez a kettő nagyjából kimeríti a személyiségét ebben a sportban, sajnos. Sok ember elhiszi, hogy a jó teste feljogosítja arra, hogy amúgy egy lusta, minden másba nulla energiát fektető senki legyen. Én ezt nem vagyok hajlandó elviselni a páromnál. Igenis tanuljon, dolgozzon keményen, ne csak abban a pár órában, amíg a vasakat emelgeti. És legyen hűséges. Az sem igazán jellemző a férfiszabásúbb férfiakra, sajnos. Mindegyik alkalmiból alkalmiba ugrik, és sokan engem is ilyennek gondolnak első ránézésre. Elég bosszantó, ha az ember már inkább megállapodna valaki mellett, és közös jövőt tervezne.
2017. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2#, köszönöm a kimerítő választ. Azt vettem észre, hogy a környezetemben egyre több szellemi munkát végző férfi, pl mérnök, informatikus sportol, edző terembe jár, fut, küzdő sportokat űz, stb. Illetve nők is.
2017. nov. 23. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem testépítek, de magas vagyok (169) és sportolok.

Heti 2-3 órát vívok, egyszer jégkorizok és egyszer otthon tornázok kézisúlyzó, felülések, futás, etc.


Az a fontos, hogy legyen nálam erősebb, határozott, ne érezzem azt, hogy nekem kell megvédenem.


A kedvesem alacsonyabb nálam 4 centivel, de erős, testesebb mint én (nem kövér), jellemre is ő az irányítóbb.

2017. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2-es amilyeen férfit leírtal es keresel azok foglaltak vagy az akciófilmekben szerepelnek,sok filmet nézel!
2017. nov. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha férfi írta volna ezt nőben, arra ia ezt mondanád, aztán én mégis megvagyok és élek a filmvásznon kívül is.;) Van ilyen, csak kevés. Én is itt vagyok nőben ilyennek, ő is ott van valahol férfiban. Akkor sem adom lejjebb, csak azért, mert az átlag ezt a (szerintem könnyen teljesíthető alapelvárást) is lusta hozni.
2017. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

maradjál már te filmvászon..!


még akár bennem is megvannak ezek a vonások amiket írt a válaszoló, nem kell mindenkit elkeseríteni...


én ismerek jópár férfit aki megfelelne neki

2017. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen típus vagyok, de kell járnom sportolni, edzeni egészségügyi okokból, és elég sok ilyen lányt ismerek (a legtöbb személyi edzőt). Náluk azt látom, hogy nagyobbnak mindnek nagyobb a pasija (magasabb, nagyobb darab), de izmosabbnak nem feltétlenül az. Persze egyiknél sem ilyen elfolyó hájú, hanem igenis sportszerető, egészséges testalkatú ember. Nyilván a többség olyan embert keres, akivel hasonló az érdeklődési körük vagy legalábbis olyan közös programokat tudnak szervezni, amit élveznek. Ez meg egy sportos ember és egy sportolást nem szerető, vagy nem annyira bíró emberrel nem annyira kivitelezhető.
2017. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek pár komolyabban kondizó fullos testű csajt.Általában ilyen palijuk van-

1.versenyző testépítő,sokszor alacsonyabb mint a csaj.

2.2 méteres óriás,kondizgat,de inkább ilyen kidobó testű puhosabb.

3.alvilági forma bekokszolva,kitetoválva,50 millás terepjáróval.

2018. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!