Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb walker black label vagy a green label?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Green magasabb kategória.
2018. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
A Black sehol nincs a Green Labeltől.
2018. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és a green vagy a gold a jobb?

tudom, hogy a gold magasabb kat., de melyik a jobb?

2018. jan. 10. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkóstolod és eldöntöd
2018. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Nem kóstoltam a Goldot, de amikor pár éve kijött a jelen változat (Gold Label Reserve), sokan leszidták, hogy egy ilyen seízű, jellegtelen whisky mit keres egyáltalán ebben az árkategóriában.
2018. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Green sokkal finomabb számomra, de alapvetően sokkal másabb ital is. A black egy szárazabb, míg a green egy jellemteljesebb ital. A gold label az eredeti ízű, de mivel már nincs jelentősebb raktáron sehol sem, így jó pár éve elkezdték gyártani a pót keverékét, amit gold label reserve néven ki is hoztak. Valóban teljesen más, mint a gold label. Bár nekem a gold nem annyira ízlik. Amit itthon még nem láttam, a régi white label új verziója, de elméletileg fiatal whiskey, így másabb íze kell legyen. Valószínűleg a gyorsabb "érlelés" miatt olcsóbb is lesz.

A blue label, hát, ezeddig egyszer volt rá alkalmam, hogy igyak belőle, nagyon finom. Lehet ezért kerül annyiba, meg mert ritkaság és csak díszdobozos változata van.

Mondjuk a blackhez képest a red szerintem jobb. De ez egyéni vélemény. Van, akinek a blue nagyon nem jön be, másoknak a kevert alapúak egyáltalán nem jönnek be, csak a sima maláta...

Nem mondom, hogy akkor nosza vegyél két üveggel a két típusból és csak ezért kóstold meg, mert nem olcsó. De bizonyos helyeken elméletileg itthon is lehet kapni red, black és green label változatot is kimérve. (goldot és blue-t szerintem nem)

Ha ajándékba akarod adni, akkor meg amúgy sem a te ízlésed szerint lesz, szóval ott kétesélyes a dolog :)

2018. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:

ma 06:59

Én még Miskolcon is tudok olyan helyet, ahol lehet Blue-t inni:) Bp-n meg garantáltan van pár tucat ilyen hely.

2018. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!