Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Napi 2 dl bor még az egészsége...

Napi 2 dl bor még az egészséges kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés
Vagy ez már sok?
2018. febr. 15. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2018. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem sok lenne, hetente 2-3x borozok, akkor is lefekvés előtt, vagy film mellé.


Ennyitől a savam 99%-ban mindig az égben lenne.

2018. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Papíron igen, de amúgy meg amennyi jól esik , mármint a mértékletességen belül, de pl ha nem esik jól, akkor nem kell mindenképp két pohárral meginnod.
2018. febr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt már sokallom. Heti kétszer 2 deci még oké.
2018. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Állítólag egészséges... de azért szerintem nagyban függ a bor minőségétől. Az olcsó vackok tuti nem annnyira egészségesek. A drágbbat meg ki engedi meg magának...
2018. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
800-1000 forint/palack áron már azért kapni vállalható minőségű bort. Szóval ez havi 3000-ből simán kihozható (ami még nálam belefér az egészséges mennyiség kategóriába).
2018. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindennap iszol, és ha egyszer kihagyod, és hiányzik, akkor alkesz vagy. Semmilyen alkohol nem egészséges.
2021. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!