Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok 170 cm és...

15 éves lány vagyok 170 cm és 58-59 kg! Ez elmegy a normális, egészséges súly kategóriába vagy esetleg kicsit fogynom kéne?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat ha lehetne!
2017. nov. 12. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Izomzat függő. Lehet pont ideális, vagy tùl kevès. Jelentős Felesleged nem lehet
2017. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ötvös Eszter válasza:
0%

Attól függ, hogy nehéz csontú vagy e, ez is sokat számít. Mivel magas vagy, ez normális kategória, pláne ha nehéz csontozatú vagy. Ha lenne is felesleges, nem lehet túl sok

(Mivel én is küszködtem ilyen problémákkal, sokat segít, ha pozitív véleményeket próbálsz adni magadról magadnak. Ha belenézel a tükörbe, bizonygasd magadnak, hogy jó alakod van, tényleg sokat segít. Ez tapasztalat)

2017. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én 15 évesen 175 cm 55kg voltam és emlkészem az volt az abszolút tökéletes alak,vékony voltam,de nem csontosan vékony. Rajtad szerintem van pár kiló felesleg,de nem lehet vészes,sportolj valamit és máris jó lesz:)
2017. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amikor 15 voltam én is 52-3kg voltam 173centivel, most 20 vagyok és 60kg, és ez pont jó. Végre mindenhol van valami. :D
2017. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mirtiádész ***** válasza:

Én 13 éves vagyok, kb. ugyanennyi cm, és én ütöm a 60 kg-ot.😂😂😂

Akkor én mit mondjak?:)

2017. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csontozatfuggo. De jelentos felesleged nem lehet. Ne fogyozz, hanem izmosodj☺
2017. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!