Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki kóstolta már Szabó...

Valaki kóstolta már Szabó pince turán édes vörös borát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szakértő a témában, ajándékba lenne..

[link]



#bor #ajándék #turán #szabó pince
2018. febr. 20. 22:18
 1/4 Mojjo ***** válasza:
Ajándékba csak akkor vedd/vidd, ha tudod, hogy az illető kifejezetten szereti az édes vörösborokat. Egyébként édes vöröset semmiképp ne adj ajándékba.
2018. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy az édes vöröset szereti...
2018. febr. 20. 22:25
 3/4 Mojjo ***** válasza:

Ez esetben jó lehet. A turán egy érdekes fajta. Magyar nemesítés, amit leginkább házasításokban használnak. Nagyon ritka, hogy fajtabort csinálnak belőle, így kicsit érdekesebb, különlegesebb, mint egy átlag vörös.

Úgy képzeld el a fajtát, mint egy kissé muskotályos vöröset. Ez is különleges, más ilyen nem nagyon van kékszőlőben/vörösborban, max a még ritkább bíborkadarka.


Ezt a konkrét bort viszont nem kóstoltam még.

2018. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ez a bor nagy kedvencem és aki eddig kóstolta mindenkinek nagyon ízlett. Sőt, egyik barátnőm más bort nem is hajlandó meginni.
2019. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!