Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sört szoktam fogyasztani, de...

Sört szoktam fogyasztani, de észrevettem valamit egy bizonyos márkánál, miért lehet ez? Folyt.

Figyelt kérdés

Tehát sörfogyasztó vagyok,nem minden nap,de kb 5-6 naponta nekiállok sörözni.

Semmilyen más szeszes italt nem iszom.

Eddig voltak márkák,amikre úgy "rálltam",Stellf,Dherer,Kaesir(direkt írtam így),de kezdtem abbahagyni,mert valamiért elég "fejfájósok" voltak,aztán úgy kezdett elmaradni ez a sörözés téma,mire volt Löwenbrua akció nálunk itt a kisboltban.

Vettem,és ezen az Lövin azt veszem észre,hogy kellemes,nem durva,másnap sincs gond,szóval úgy egész jó.

Sokan mondják,hogy ócska olcsó tömegsör,de számomra ez nagyon jónak tűnik,nem fejreállító és nem hülyítő sör.

Persze a "nem ivósok" azt mondják,hogy elég csak egyet inni,de én (sajnos,vagy nem sajnos)ha sörözöm,6-10 sört iszom.

Lényeg,hogy mivel nem hinném,hogy nem fogom szeretni a sört a jövőben,ezért jelenleg a Lövit találom kellemesnek.

Más sörfogyasztó embernek mi a véleménye erről a Löviről?

Köszönöm


2018. márc. 7. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a magyarországon kapható löwenbrau egy komersz gyenge minőségű sör


A víz izű sörök népes családjába tartozik.


A sör izű sörök amik nálunk is kaphatóak:staropramen,becks,radeberger,krusovice,gösser,

hirtelen ezeket tudom ajánlani

egyébként a németországi löwenbrau egész más mint a magyarországon fözött vízes lötty

2018. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Mert a söröket telibsszák mindenféle enzimekkel és mesterséges szrokkal, hogy gyorsabb legyen az erjedési folyamat, gyorsabban készüljön a sör az ilyen gyártástechnológiával... és többek közt ez is hozzájárul.


A megfelelőbb sörök drágábbak általában. Amúgy a Lowenbrau is, amit itthon lehet kapni, szerintem licensz alapján gyártják és köze sincs a kinti minőséghez.


Egyébként az olcsó tömegtermelt söröknél a Kőbányainál kevésbé tapasztalom ezt.


Az általad fent említett márkáknál az utóbbi években igen, egyébként is a boltokban elterjedten kapható sörök javát sajnos licensz alapján gyártják és borzadályt csinálnak belőle...

2018. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, 1.-höz szólnék...


Mióta a Heineken rátette a kezét a Krusovice-re, már az se frankó... és a Staropramen se olyan már, mint amilyennek kéne lennie

2018. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked izlik, akkor lelked rajta. En vagy vizet iszok, vagy sort, a ketto kozotti furcsa atmenetet, ami neked bejon, nem fogyasztom szivesen. Fogalmazzunk igy 😃 a heinekennel meg eleg sok varialas volt mostanaban, rengeteget szenvednek az erjesztotartalyok megfelelo beallitasaval az IPA miatt, ez erzodik is szinte minden termekukon
2018. márc. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen jó volt a Löwen, de mióta azt is levitték asszem 4,2-es alkoholfokra ugyanolyan víz lett belőle, mint a többi kommersz löttyből .

Ha sört akarok csak olyat keresek amiben nincs kukoricadara meg a többi trágya ..

2018. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!