Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nemtudok alkoholtol hányni?

Nemtudok alkoholtol hányni?

Figyelt kérdés

Bármennyit iszok nem hányok, egyzser volt hogy annyi felest megittam hamar hogy szinte eszméletlen lettem és csak egyhelyben aludtam és izzadtam ezt mondták a barátaim,és ugyse lett hányás a vége se semmi.Közben a barátaim ha sokat isznak vagy kajálnak hozzá forro pizzat és lehuznak mellé vodkát szinte szetcsapodik a gyomruk és hánynak tőle.

Ez probléma lehet?



2018. márc. 13. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Titeket sem az eszetekért szeretnek.
2018. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
De
2018. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
96%
Igen, lehet probléma. Így jobban szétvered a májadat (mivel így még az eszméletvesztés határán is képes vagy még többet inni, ami aztán fel is szívódik), illetve nagyobb eséllyel halhatsz meg alkoholmérgezésben, ha egyszer túl jól sikerül a buli.
2018. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobb lenne ha hanyos lennék?
2018. márc. 13. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Öömm, vagy..mi lenne ha... egyszerűen nem innál ennyit?


Tudom, biztos régimódi vagyok, de nálam mindig is az élvezetre ment ki. A kellemesen jóleső mennyiség volt az irányadó, nem az, hogy versenyezzek, vagy hogy minimum megigyak valamennyit, mert "kell".

2018. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak egyszer fordult elő.

És nem tervezek újabbat mert ki tudja mi fog történni.

2018. márc. 13. 16:24
 7/7 anonim válasza:
ÁÁÁh azt csak hiszed, hogy nem tudsz. Sokáig bármennyit ittam, bármennyire nem tudtam magamról soha rosszul sem lettem... Aztán egyszer jött az áttörés valami halálosan szar keverékkel amit fél óra kűzdés után kiadtam magamból (kedves barátaim nem hitték, hogy nem tudok hányni, így hát ők kevertek nekem). Azóta ha úgy adódik tudok hányni alkoholt, de ritka.
2018. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!