Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos italtól vagy...

Milyen alkoholos italtól vagy kevésbé másnapos?

Figyelt kérdés
Eddig söröztem úgy 2 hetente szombaton, de már 4 - 5 sörtől is reggel rettenetes fájdalmaim vannak epét hányok, ha összekeverem akár a különböző söröket is, így whisky t iszom ha valami buli van de milyen italok vannak még alkoholos persze amitől kevésbé leszünk másnaposak?

2018. márc. 16. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Passz, szerintem embertől függ, nálam például pont a sör az amitől még ha teljesen kész is vagyok másnap semmi bajom.


Viszont a pezsgő vagy a bor után meg olyan mintha másnap szét akarnák esni.

2018. márc. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
86%
A vodka, mint a létező legkisebb kongenertartalmú ital, esetleg jó választás lehet, de csodát ne várj. Ha tetemes mennyiségű alkoholt iszol, akkor vár a másnap :)
2018. márc. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Amit nem ittam meg.
2018. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
12%
A kakaótól barátom, a kakaótól.
2018. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ismét ékes bizonyiték arra hogy nem vagyunk egyformák, de el kell fogadni, hogy eltérő képességű felhasználók is vannak és tisztelettel kell reagálni a hozzászólásukra, hiszen szólásszabadság van! :)

( az hogy a kérdést nem tudja értelmezni az utolsó hozzászóló azzal önmaga képességeit mutatja be nekünk)

2018. márc. 19. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
a vodkától, főleg, ha iszom mellé sok kólát, ásványvizet, teát.
2018. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, én a szerencsésebbek közé tartozom, mert még sosem voltam másnapos. Nem is igazán tudom, mit kéne érezni olyankor. Én maximum a kialvatlanságot szoktam, ha éjszakába nyúlóan sokáig tartott az italozás, reggel pedig korán kell kelni. Mondjuk azt is hozzáteszem, hogy sakálrészegre, vagy hányásig sem ittam még soha magam. Egy bizonyos mennyiség után egyszerűen nem kívánok több alkoholt. De például az általad említett 4-5 sör bőven megvolt többször is, és akkor sem voltam rosszul, sem aznap, sem másnap.
2019. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!