Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak ha másnapos...

Mit csináljak ha másnapos vagyok, de ma este megint innom kell?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit többet ittam a kelleténél. De probáltam kihányni , ami bennem volt lefekvés előtt.

Nem sok jött ki, utána még ettem majd ittam sok vizet. És reggelre nem fájt a fejem semmi bajom nem volt. De most elkapott a hányinger lehet a kajától mert elég sok hamburgert ettem mem rég.

Szerintetek mit csináljak hogy ne hányjak? Ma még kène innom mivel egyik jóbarátom 18. szülinapja lesz és rengeteg pia lesz . Valamit ugy is kell innom.


2018. jan. 20. 15:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át az életed, ha "innod kell", annak ellenére, hogy nem akarsz.
2018. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a barátodnak, hogy ma nem iszol, mert tegnap jól elláttad a szamarat és beteg vagy.
2018. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Feküdj le 1-2 órára, hátha segít, plusz ilyenkor nekem az szokta rendbe rakni a gyomrom, ha eszek egy kis chipset/ropit és iszok rá kólát. Persze nem mondom h ez mindenkinél beválik, de én ilyenkor nagyon kívánom a sós dolgokat, aztán lefekszem 1 kicsit, és ha felkelek semmi bajom.
2018. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem kell innod. Igyál üdítőt a buliban. Nagyon gáz, ha valaki nem tudja magát józanul is jól érezni magát a barátaival.

Egyébként a másnaposságra legjobb a házi húsleves. Abban benne van minden, ami kell. Ha este mindenképpen inni szeretnél (mert jobban vagy), előtte egyél valami zsírosat.

2018. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
hülyegyerek
2018. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha innod kell, akkor igyál, a becsület megköveteli, nehogy már pisis kislánynak nézzenek. Aztán mikor keresztül okádod a szobát, mindenki látja. hogy már igazi fenőtt férfi vagy, aki nem retten meg minden apróságtól.
2018. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell innod.

Úgy is ünnepelhetsz velük, hogy nem iszol.

Vagy csak egy pohár itallal koccintasz az egészségére.

2018. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Igyál nyugodtan! - elmúlik másnaposságod, aznapos leszel.

Társasjátékként a szülinapi buliban majd közösen kergetitek rókádat.

Még egy előnye van ivásodnak: ha széthányod a buli szinhelyét, biztos lehetsz abban, hogy legközelebb nem hívnak meg, ezáltal nem kényszerülsz/nem kényszerítenek ivásra!

2018. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Úgy mondod, hogy innod kell, mintha sz*rnod kéne xD
2018. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Innod " kell ". Nem azt jelenti, hogy részegre kell amgad innod, mert max koccintani vele illik aztán ennyi. Mi van akkor ha csak egy pohárka pezsgőt vagy rövidet iszol aztán szevasz? Nem fogja senki sem figyelgetni, hogy mennyit vedeltél be, pláne ha mások is isznak.
2018. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!