Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Bacardi tényleg női ital?

A Bacardi tényleg női ital?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nöi ital NINCS!!!!
2018. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%

Szerintem nincs olyan hogy külön női ital.

Igyad amit szeretnél.

2018. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak egy hülye sztereotípia. Mondhatnám, hogy igen, mert nő vagyok és literszámra vedelem, de a barátaim közül a fiúk is :D
2018. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen az. De attól még ha férfi issza, az a férfi nem lesz bu zis, nőies, nő tőle.
2018. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

1 Nincs olyan hogy női ital. Egy igazi férfi azt iszik amit akar, csak a csicskák isznak x meg y italt csak azért mert az férfias.


2 Gondolom te a Bacardi Breezer-re gondolsz, a kis üveges, színes, gyenge koktélra. A sima Bacardi az klasszik 40 fokos rum, azt nem hinném hogy bárki női piának hívná. De van durvább bacardi is, az 151, az 75 fokos.

2018. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Ennyi erővel nincs olyan hogy női ruha! Egy igazi férfi azt vesz fel magára amit akar, csak a csicskák nem vesznek fel x meg y ruhát csak azért mert az nem férfias.


---


De, a kérdező a Bacardi Rumra gondolt szerintem. Csak a rumot ugye sosem magában isszák, hanem keverve. Pl Bacardi kólával, az a rumos kólát jelenti.


Ti amúgy nem néztétek soha az Angolkák című vígjátéksorozatot? A Cool TV-n és a Comedy Centralon is ment.

[link]

Ott is az egyik visszatérő sketch-ben amikor a homokos srác bemegy a bárba, mindig "bacardi kólát" rendel, ez egy kis visszatérő poén.

2018. ápr. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

" Csak a rumot ugye sosem magában isszák, hanem keverve. "


Ez tipikusab MO-on divat, hogy mindent összepancsolnak!!!!

2018. ápr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Phoney ***** válasza:
92%

A Bacardi Breezer egy "alcopop", alapvetően nem nőknek pozicionálták, hanem főleg olyan (akár 18 alatti) fiatalok becsábítására, akik minden alkoholos ital ízét annyira utálják, hogy nekik csak ilyen szörpikeízű dolgok jöhetnek szóba. (Ez a kínjuk teszi lehetővé azt is, hogy a 2,5 deci üdítőt 100 Ft gagyirummal meglocsolva boltban is legalább 500-ért tudják eladni, mert „csak az ilyet szeretem, úgyhogy nekem megéri”.)



Az egyébként igaz, hogy a Bacardi rumokat (úgy a 8 éves kiadás alatt) koktélrumnak találták ki és ezért önálló italként nem szólnak valami jól, meg az is igaz, hogy sok országban nem divatosak a magukban is élvezhető rumok, az viszont baromság, hogy „a rumot ugye sosem magában isszák”. Persze ez nem meglepő kijelentés Közép-Európában, ahol 150+ éven át a puncsba-teába-sütibe való rumutánzatokat itták „rum” címén.


ma 02:21

„Ennyi erővel nincs olyan hogy női ruha!” – ez a legszarabb analógia, amit a témában valaha láttam. Aki olyan szempontok szerint választja meg az italát, amilyenek szerint normális ember a ruháit, az egy büdös pózer. Most arról nem beszélve, hogy amúgy láttál már női és férfi testet? Majd hasonlítsd össze őket, ha nagy leszel. Normálisan ott szokott kialakulni a női és férfi ital fogalma, ahol szarokat isznak, és azt kell eldönteni, hogy tisztán isszák meg a szemetet, vagy cukorral telibezúzva. Meg persze ott is, ahol még a 19. században járnak, de ott a „nő ne járjon egyetemre” is játszik.

2018. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
P*csaital, a pasik paleszezzenek. Az ízesített vodka is csajpia...
2021. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!