Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi volt eddig a legundoritobb,...

Mi volt eddig a legundoritobb, legdurvabb alkoholos ital, amit ittatok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt jager-sor, tejszines vodka, vodka palinka.. Vagy amivel en talalkoztam egy este 2x is, az az unicum tej. Jager tejrol is hallottam mar. Koszi a valaszokat!

#alkohol #Jager tej #unicum tej #jager sör
2018. ápr. 20. 08:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vukorrépából házipálinka. Na annál rosszabbat életemben nem ittam. Volt idő mikor mindent magamba öntöttem úgyhogy van tapasztalat. Kegyetlen rossz.
2018. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Cukorrépa akart lenni
2018. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Unicum/Jager tejet sok szaktársam szereti, fogalmam sincs már melyiket, mert sose tartanak laktózmentes tejet...


Számomra legundorítobb kamaszként a meleg vodka petpalackból volt, illetve a Becherovka, de azt elkönyvelem a saját hibámnak, hogy nem ízlik.

2018. máj. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Deci jack-be egy shotnyi 70 fokos absinth meg valami konyak, ra sor, kicsit kapart.
2018. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kinai cirokpalinka...
2021. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már nem is emlékszem, konkrétan mi minden volt benne, mert ilyen gólyatábori feladat volt, amikor ilyen több piából összekutyult förmedvényről kellett megállapítani, mi van benne... azt tudom, hogy volt benne tej, málnaszörp, vmilyen cefre pálinka meg sör... de azon kívül is volt vagy 3-4 összetevő benne. Undorító volt ízre is, küllemre is.
2022. nov. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó kis gólyatáboros "találd ki, mi van ebben az undormány összeöntményben" feladat. Volt benne tej, málnaszörp, sör, kóla, tequila... ez az, amire emlékszem, de volt még 3-4 egyéb összetevő.
ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Számomra a tojáslikör
ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!