Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen bort tudnátok ajánlani...

Milyen bort tudnátok ajánlani olyannak aki még nem ivott alkoholos italt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek nemsokára születésnapja lesz,gondoltam/gondoltuk páran,hogy hívjuk el borozni,mert nem ivott még alkoholt.A borra többen szavaztak ezért lesz bor.De milyen bor legyen,hogy ő is megszeresse a borozást és ne azt mondja,hogy Ő többet soha.

2018. máj. 10. 20:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Édes vörösbort
2018. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami édeset, bár én a fehéret jobban szeretem, de ez izlés kérdése. Hány évesről van amúgy szó? Fiatalt nem kell ám itatni..
2018. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
abszintot a gyermeknek
2018. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

A Sangria a spanyol tengerpart egyik legkedveltebb és legismertebb nyári itala. Gyümölcsös ízével, kellemesen lehűtve kitűnően frissít.


Ízesített boralapú ital

2018. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
20 éves lesz a szóban forgó egyén.
2018. máj. 10. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért akarjátok minden áron alkohollal megkínálni, ha eddig még nem ivott alkoholt? Ha mégis kötélnek áll, akkor én is (akár csak az előttem szólók) édes vagy fűszeres bort ajánlanék (muskotály, hárslevelű, cserszegi fűszeres). Egyre kérlek, így ismeretlenül is: légy Te az őrző angyala, ne igyon sokat még akkor sem, ha nagyon ízlik neki. Előtte jól kell laknia, borozgatás közben is legyen mit rágcsálnia, esetleg falatkákat kínálni neki. Nézetem szerint kezdőként ne igyon meg többet, mint 2 deci bor. Lehet hogy másnak nem ez a véleménye...
2018. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mojjo ***** válasza:
100%

Ne édeset. A legtöbb emberi árú édesbor ipari hulladék. Az édes vörösekre ez különösen igaz.

Egy könnyed irsai olivért ajánlanék. Pont azért, mert könnyed, frissítő, nem uralja el az alkohol, nagyon intenzív ízvilága van, könnyen szerethető. Persze, nem a legkomolyabb bor, ami létezik, de kezdésnek szerintem nehéz jobbat találni.

2018. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mojjo (7-es): Egyet értek veled. Az irsai olivér is jó (Főleg kezdőnek - mértékkel!).
2018. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy erről őt is megkérdeztétek, vagy a háta mögött szavazgattok arról, milyen italt erőszakoljatok bele? Ha valaki 20 évesen még sosem ivott alkoholt, az általában nem azért van, mert sose itattak még vele, hanem mert ő nem akar.
2018. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9.es, teljes mértékben egyetértek veled. Ám a kérdező minket kérdezett, hogy milyen bort ajánlunk. A válaszolók ezt megtették, tiszta jó szándékból, sőt figyelmeztették a kérdezőt arra is, nehogy berúgassák a barátjukat. Tiszteletem a fiatal úrnak, aki 20-éves koráig még nem ivott alkoholt. Csöppet sem szégyellni való.
2018. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!