Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem szeretem a a sör...

Miért nem szeretem a a sör ízét és a kávét? Huszonéves vopk és nem bírom. A kávét max tejjel, tejszínhabbal és sok sok cukorral tuidom megenni egy kis kakaóval. De magában soha. A sört meg hányom. Olyan romlott íze van.

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 21:55
 1/10 anonim válasza:
91%
és én miért nem szeretem a görögdinnyét? huszonévesen elég nagy ostobaságokat kérdezel...
2018. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
70%
Ez nem életkor függvénye. Én huszonévesen nem szeretem a sört, a kávét és a tökfőzeléket sem.
2018. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan választ vársz erre a hülye kérdésre vagy csak ennyire unatkozol? Azért nem szereted a sört, amiért én nem szeretem a gombát.
2018. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszolhatatlan kérdés. Mondják, az ízlések és pofonok különbözőek. A sört nem kedvelem én sem, de a kávét igen, de egy molekula cukorral már nem tudnám meginni.

Már az ókori rómaiaknál is volt egy ilyen mondás:

De gustibus non est disputandum.

Az ízlésről nem lehet vitatkozni.

2018. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk huszonévesen kóstoltam először sört, de nekem ízlett rögtön.


Egyébként meg egy csomó ételre és italra mondják, hogy tanulni kell az élvezetüket. Az teljesen normális, ha az ember először ki nem állhatja az ízét, aztán mégis megtanulja értékelni. Így van ez a vörösbortól kezdve a nemespenészes sajtokon át rengeteg mindennel.

2018. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a tömény italokat viszont mindmáig nem igazán szeretem. Pedig már harmincéves is bőven elmúltam, és sokszor próbálkoztam velük, de egyszerűen nem jön be. Ez van, nem kell mindenkinek mindent szeretni.
2018. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a sört, az alkoholt, a kávét. Nem iszom őket.

30/N.

2018. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még.
2018. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Nem baj, hogy nem szereted.
2018. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése.

Én sem szeretem a sört, kávét se. Ha úgy van megiszom, de nem esik jól.

Pezsgőt szeretem, abból is a félédest, vagy ha minőségi francia, akkor jöhet száraz is. Ezektől meg savam van.

2018. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!