Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerinted melyik a legfinomabb...

Szerinted melyik a legfinomabb itthon is kapható sör?

Figyelt kérdés
Ami megtalálható egy nagyobb áruházban (pl spar, auchan, tesco) vagy akár kisebb boltban is.
2018. aug. 28. 22:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Soproni IPA, Dreher Hidegkomlós
2018. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szalon barna, de amúgy kézművesezek :)
2018. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 IgaziValasz válasza:
FAXE, 1L, kb. 600ft, fémdobozos, 5-15%-ig kapható, egészen jó ha édesszájú vagy.
2018. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Miller
2018. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Az eddigi legfinomabb sör, amit ittam: Löwenbräu Original (5,2%). Nem tudom, hogy itthon kapható-e, sógoromék Németből hozták, mindenki mást mond, én itthon csak Löwenbräu Lagert láttam, az viszont nem ízlik!

Amikre mostanában nagyon rá vagyok kattanva: a Borsodi Mester és a Beck's - imádom őket, nagyon jók! :)

Szintén ízlik a Borsodi Bivaly is, alapból átlagos az íze, de a magas alkoholtartalom (6,5%) ad neki valami plusz löketet, ami különlegessé teszi.

A Gösser pedig az átlagnál keserűbb sörök közé tartozik, viszont az ízében annak is van valami különleges plusz, amit nem tudok megmagyarázni.

2018. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha barnasör is jó a tescoba van import német sör, na az kiválló:'D steampunk os doboza van nem jut eszembe a neve ><, ha cíderes sör is jó, akkor meg somersby, az új bodzás az finom nagyon :'D
2018. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Mindegy, csak ne magyar legyen.


Világos: Pilsner, Paulaner, DAB, német sörök

Barna: Leffe, Guinness, Budweiser

Búza: Paulaner, Erdinger, Edelweiss

2018. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi bajod a magyar sörrel???
2018. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Mert a többségük kukoricával van tele, nekem az nem kell a sörbe, én bármikor sört iszok szeretek minőségibb sör inni.


Bár azt aláírom, hogy manapság már biztosan vannak a nagyüzemi magyar sörök között is ihatóbbak és normálisabbak, de ezeket nekem jelenleg nincs kedvem kipróbálni. Plusz a magyarok egyébként sem a sörükről híresek valljuk be.


Abban mondjuk biztos vagyok, hogy magyar kézműves sörök között jó pár minőségi, finom sör van, csak ezeknek nyilván az árát is meg kell fizetni, ilyet csak valami nagyon különleges esetben vennék/próbálnék ki.


Szóval maradok továbbra is a külföldi sörök felfedezésénél, belga, cseh, német, osztrák, jó pár van még amit itthon is be lehet szerezné és még nem kóstoltam.

2018. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát, pedig a Borsodi Mester szerintem nem okozna csalódást, ízre kb. ugyanaz, mint a Beck's! Ha nem látom az üveget/dobozt, akkor meg se tudom különböztetni őket!
2018. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!