Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Másnaposan miért ‘’bírom’’...

Másnaposan miért ‘’bírom’’ jobban az alkoholt?

Figyelt kérdés
Alap esetben 2-3 sor + 1 bor azért elég ahhoz hogy rendesen megerezzem, viszont ha másnapos vagyok vagy előző este ittam, simán lemegy 1uveg bor jó pár sor úgy hogy meg se érzem. Ez miért van ?

2018. szept. 7. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholhoz is hozzászokik a szervezet előbb-utóbb, egyre többet kell innod az azonos hatás eléréséért.
2018. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem jót magyaráz az első mert a nagyobb adagokhoz idővel szokik hozzá a szervezet, nem hirtelen. viszont amit kérdezel azt én is tapasztaltam, ha mondjuk nem iszom 1 hétig akkor egy bizonyos mennyiségű piát megérzek elég jól, de másnap már ugyanannyit kevésbé, én is kérdeztem már itt, nem kaptam normális választ de én is kíváncsi lennék
2018. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!