Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pálinkába lehet rakni béres...

Pálinkába lehet rakni béres cseppet?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Joghurtba is lehet tenni...
2018. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
a pálinka több mindenre jó mint a béres csepp :D
2018. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom akadályát, szerintem egyik össze tevője sem "veszik össze" az alkohollal. Viszont értelmét sem látom, annyira nem veszélyes ital a víz, nyugodtan be lehet venni vele. Ha pedig a kissé piás nagyapó reggelijébe akarod belecsempészni, akkor vedd figyelembe, hogy a fémes ízét könnyű kiérezni. :)

ui.: ne felejtsd el a c vitamint, anélkül nem szívódik fel rendesen a béres csepp.

2018. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Minek szedsz Béres cseppet? A fölösleges vitamin-bevitel csak drágább vizeletet eredményez. (Ezt Sheldon Cooper mondta, és igaza volt.)
2018. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én multivitamint szedek, persze erősebb fajtát, 1 évben kétszer vagyok esetleg beteg, egyszer télen egyszer nyáron


anyiba lehet van valami, hogy a felesleget kipisili az ember, de az immunrendszered elveszi amit kell

aki nem eszik anyi gyümölcsöt és zöldséget, hogy bevigye természetes úton annak nagyon jól jönnek a vitaminok vagy hasonló készítmények



nézd meg Sheldon nem szedi, csak ha egy szobába is van olyannal aki beteg már elkap mindent

2018. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg nem szedek SEMMIFÉLEL vitamint, és az elmúlt 8 évben nem voltam beteg, mégcsak megfázva sem.
2018. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a pálinka feloldja a bérest és nem lesz semmi hatása, sok értelme nincs ennek a "kotélnak".
2018. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

#6,

de a napi adagot megiszod??

ha pálinkát nem iszol nem hiszem el

2018. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sosetom ***** válasza:
Ahogy írták korábban célszerű C vitaminnal együtt bevenni, de az alkohol szépen megtisztít a C vitamintól is így erősen csökken a hatása. A pálinka is jó valamire, a béres is, de szerintem egy jó minőségű 1000 mg-os C vitaminnal többre mész (napi 3 ha beteg vagy) és viszlát megfázás.
2018. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 11:57-es: a 6-os vagyok és NEM ISZOM alkoholt!

Ennek ELLENÉRE nem vagyok gyakorlatilag soha beteg.

Ahhoz, hoyg valaki ne legyen betegs, NEM KELL akoholistának lennie!

2018. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!