Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sparban ujabban azert nem...

A sparban ujabban azert nem hutik le az 1.25 literes Coca Colat hogyha utra megy az ember ket fel literest vegyen inkabb?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondok egy hasonlót. A 1,5 l-es ásványvizet azért nem szokták lehűteni, hogy vegyed meg a drágább fél literest, és márkásat, (pl: naturaq., stb, szóval nyilván nem mizse, és hasonló kaliberű olcsóbb víz), mert nyáron 200 fokban inkább megveszed, mintsem a hugymeleg vizet vidd magaddal, és idd. Kisebb boltok, így kiindulva a mellettem lévő reálpontból, lehűtik amúgy a nagyobbakat, de a multiktól ezt ne várd el :D
2018. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyir bosszant hogy 300 ft helyett fizetek majdnem 500-at de ha a coopba megyek ott meg minden dragabb :D
2018. szept. 19. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha jól akarsz járni SOHA ne menj a sparba.
2018. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem hinném.

Egyébként mi akadálya annak, hogy:

a, ne ott vásárolj

vagy

b, egyszerűen vegyél két palackkal, tedd be a hőtődbe és elvidd magaddal?

2018. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért mnem hütik ezt a méretet, mert a legtöbben a fél literest veszik, nagy üveggel nem, erre gyakorlatilag nincs kereslet - nekik meg veszteség lenne.
2018. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ma valaki berakott egyet en meg eldugtam hatra es este megvettem. Lehet ezentul delelott elrakok egyet amit este majd megveszek.
2018. szept. 19. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

A nagyobb üdítőket általában nem azonnali fogyasztásra veszik az emberek egy sparban vagy ilyen helyeken. Inkabb otthonra, vendéksègbe, több darabot vagy multipackban. A kissebbeket gyakrabban egy gyors frissítőnek. Tehat egyrészt többen is keresik, másreszt több kicsivel nagyobb a haszon.

Hosszu ut alatt meg alapból, ha nincs hűtötáskában, akkor a melegben igy is úgy is felmelegedne.

2018. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

"nagy üveggel nem, erre gyakorlatilag nincs kereslet "


Ha ez igaz lenne, nem árulnának saját márkásat éppen a másfél-kétliteres kiszerelésben szinte mindenhol. Én pl. szinte csak ilyet veszek, kicsit egy évben max. egyszer-kétszer.

És az sem igaz, hogy a nagy megmelegedne, mire hazaér vele az ember, mert a nagy sokkal kevésbé melegszik át. De mondjuk nálam az nem szempont, hogy hideg legyen, mert a torkom nem bírja, úgyhogy ha kicsit veszek nagy ritkán, akkor is a nem hűtöttet. Meg a hűtöttet azért sem szeretem, mert szállítani jobb a nem hűtöttet, hogy ne "izzadja össze" pl. a mellé rakott pékárut.

2018. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze ertek mindenkit. En pl 3 oras utra vennem es 200ft heti sokszor azert elobb utobb osszeadodik. Amugy a felujitas elott volt mindig nagyobb kola hutve.:) Kb a szolnoki interspar az ahol meg tobbnyire van alapbol. A coop meg ugye szerintem sporol a hutokon mert ami ott van az minden csak nem hideg Szegeden.
2018. szept. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!