Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi jó annyira az alkoholban,...

Mi jó annyira az alkoholban, hogy részegesre isszák magukat miatta az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem. Nekem például ég tőle a torkom...
2010. jún. 23. 22:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Meg amit leírtatok, hogy milyen hatást okoz nálatok az alkohol, azokat a részegségen kívül a többi hatást is el tudom érni valamiért az energiaitallal is. :)
2010. jún. 23. 22:59
 12/25 anonim ***** válasza:

pont a részegség miatt isszuk. mert az néha jó. és nem ég tőle a torkom pl.

19L

2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a részegség állapota teljesen más mint mikor kicsit felpörögsz egy energiaitaltól.
2010. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
de keverheted is a kettőt, pl elsőre egy bang! pezsgőtablettát ajánlanék, egy üveg sopronival...:)
2010. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Kedves nemtudom hogyhívnakdemostEmilioleszel, szóval Emilio.

Miért nem mész el holnap este egy közepes ittaságra, hidd el nem mindenki szeretni az alkohol ízét de a hatása miatt megisszuk. Nekünk is égeti a torkunkat, de már megtapasztaltuk milyen. Keverj sok vodkát kevés naranccsal aztán döntsd le, vagy a mai ajánlatom megint a Malibu, ami tényleg finom és szép az üvege. De ha ennyire hezitálsz szívjál inkább füvet.

2010. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, ne idd. Nem kell megérteni minket. Legfeljebb mi jobban érezzük magunkat. Ha szerencsés vagy, te alkohol nélkül is lehet h ugyanilyen jól érzed magad.
2010. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem azért, mert nem akarok inni hanem, mert a részeg állandóan b*sztatnak és kötekednek velem.
2010. jún. 23. 23:22
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem látom az összefüggést, csak halványan, de ez nem kifogás.

Na megyek írok valamit, te meg akkor igyál energiaitalt, addig is nem költesz finom mézespálinkára, aminek nem lehet ellenállni:)

Aztán irány a pihepuhaágy, nem akarlak tovább győzködni.

2010. jún. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy tudjam miért részegednek le az emberek.

És ha tudom már miért akarnak lerészegedni, akkor hátha tudnék ellene tenni, hogy ne részegedjenek le, mivel állandóan belém kötnek a részegek.

2010. jún. 23. 23:37
 20/25 Phoney ***** válasza:

"Nem azért, mert nem akarok inni hanem, mert a részeg állandóan b*sztatnak és kötekednek velem."


Az ilyenek józanon is szívesen kötekednének, csak nem mernek:F


Tedd széppé az életüket, és akkor nem fognak se inni, se kötekedni. Komolyan.

Sok sikert ::::D

2010. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!