Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi jó annyira az alkoholban,...

Mi jó annyira az alkoholban, hogy részegesre isszák magukat miatta az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem. Nekem például ég tőle a torkom...
2010. jún. 23. 22:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ez tipikusan olyan, hogy kipróbálod és megtudod. Ha ég tőle a torkod, hát ég tőle:D Az orvosságot se azért veszed be mert annyira finom. Egy-két pohár után már nem fogod érezni az izét, vagy igyál koktélokat, és akkor egyáltalán nem érzed. Ha gondolod itéld csak el a részegeskedőket, de előtte próbáld ki milyen az, mert hidd el, ha olyan rossz lenne akkor nem is inna senki!
2010. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Phoney ***** válasza:

"Az orvosságot se azért veszed be mert annyira finom."

Ez meg tipikusan olyan, hogy aki mindig az olcsót veszi, az nem tudja, hogy a rendes piáknak jó ízük van. :)


Sőt olyan is van, ami 50 fokon is csak 30-nak tűnik. (= nem éget.)

2010. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek részeg lenni, de akkor már jól érzem magam, ha épp érzem már a hatását,de tudok még gondolkodni, felszabadult leszek, megnő az adreralin.Ha kevered üdítővel, vagy gyümölcslével,akkor akkor tuti nem égeti agyomrod.Egyszer ittam egy nagyon jó koktélt+még "egészséges" is(pezsgő+citromlé+facsart narancs, Isteni finom)
2010. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Régebben én sem bírtak meginni egy fél üveg sört se. Pálinkából is fél korty. Kipróbálod, megszereted és ráfogsz teis szokni szépen lassan :D.
2010. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha ég a torkod akkor el kell fogadnod... ez van:) Viszont keverheted őket, amitől nem fogod érezni. Példaul, ha ennyire szereted az energiaitalt, akkor keverd vodkával vagy vodkát spriteval. Ezek mind finomak és kellő mennyiségtől roppant jól fogod magad érezni:)

Amúgy megjegyezném, hogy magában utálom a vodkát, mert rettentően sz*r íze van, de keverve jó, próbáld ki te is, max azt mondod, hogy többet se iszom ilyet.

2010. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!