Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a brutálusan...

Mi a véleményetek a brutálusan dráguló sörröl?

Figyelt kérdés

Kevesebb lesz a fogyasztás, vagy inkább a gyengébb minőségüek lesznek kelendőbbek? Vagy az emberek megveszik, mindegy mennyi.

Jogos az ilyen mértékű emelés? Arra hivatkozva, hogy rossz az árpa termés, drágult az alumínium és üveg. Lesz papírdobozos, vagy zacskós sör?



2018. okt. 16. 18:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Javítás: "Brutálisan"
2018. okt. 16. 18:33
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Mer mi drágult és mennyi lett? Vagy fél éve nem vettem.
2018. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
örülj neki, hogy van sör, ha drágul az alapanyag, akkor jogos a drágulás, mert ha ráfizetéssel árulja a sört a kedvedért, akkor csődbe megy, és utána senki nem fog tudni sört venni, még dupla áron sem. Tehát nem csak, hogy jogos, de szükséges is.
2018. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Mivel nem létszükséglet, így nincs jelentősége ennek. Ha drágul az alapanyag és a csomagolóanyag, akkor emelkedik az ára. Nyilván a haszon miatt gyártják, nem a két szép szemedért. Tehát nem fogják veszteséggel előállítani, hogy pár alkesznak jobb legyen. Ez a piacgazdaság.
2018. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Mi az hogy nem létszükséglet? Normális vagy?
2018. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Aki alkalmanként veszegetett, azt szerintem nem a felár fogja visszatartani a jövőben. Az alkoholisták meg vagy lenyelik, vagy keresnek alternatívát.


Engem személy szerint nem zavar, havi 1-2 dobozzal iszom, nem az a pár forint fog koplalásba taszítani.

2018. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
A magyar italkultúrából kiindulva inkább a gyengébb minőségűek lesznek kelendőbbek.
2018. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem is tudtam, hogy drágul, nem iszom minden hónapban sört, venni pedig még ritkábban szoktam pár dobozzal. Az én mennyiségem mellett még csórón sem gond, ha drágul, de végső esetben iszom vizet, annyi :D Évek óta nem ittam whiskyt, a sör sokkal kevésbé fontos számomra.


Én jobbára tojáson élek és a tojás árának emelkedése (bár háznál ez nem is volt jellemző, maradt 40 forint) sem okozott semmit az életemben.


Brutálisan nem is szokott drágulni semmi.

Az elmúlt sok évben számomra messze a legnagyobb árproblémát az idei karfiolárak jelentették, de pár havonta egy zacskó mirelit belefér, szóval...


Túl rég élek ahhoz és túl hedonista vagyok, hogy mindenféle apróság kiakasszon.

2018. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

miért, drágult a sör?


elég gyakran iszom, de valahogy nem tűnt fel

2018. okt. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Én meg azt vettem észre, hogy egyre pocsékabb a minősége.

A lidl-ös árgus pl. ihatatlan.

A kommersz sörökböl egyedül még a dreher iható.

Az többi egy forintot nem ér.

2018. okt. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!