Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a brutálusan...

Mi a véleményetek a brutálusan dráguló sörröl?

Figyelt kérdés

Kevesebb lesz a fogyasztás, vagy inkább a gyengébb minőségüek lesznek kelendőbbek? Vagy az emberek megveszik, mindegy mennyi.

Jogos az ilyen mértékű emelés? Arra hivatkozva, hogy rossz az árpa termés, drágult az alumínium és üveg. Lesz papírdobozos, vagy zacskós sör?



2018. okt. 16. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

Végülis luxustermék és nem alapélelmiszer, szóval én amondó vagyok, hogy kérjen annyit az eladó, amennyit akar. Ha kell a vevőnek, akkor megveszi, ha nem nem. Ha koppan az eladó, hogy nincs vevője, akkor majd lejjebb ad. Kereslet-kínálat....

És közben azért adóztassák meg korrektül az eladót...


Inkább fontos, hogy az alapélemiszerek, zöldségek, gyümölcsök legyenek elérhető áron, persze a termelők se gebedjenek meg...

2018. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

Tekintettel arra, hogy alkohol, nem hinném, hogy jó olcsón kellene tartani az árát.


Nem tudom, mi számít neked brutálisnak, de minden közértben lehet kapni 200-300 ft körül egy dobozzal, tegnap is láttam. Az pedig kifejezetten olcsó.


A belga sörök, amiket egyébként érdemes alkalomadtán meg is inni, ezekkel ellentétben, nem drágultak.

2018. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

nem a zsemle pici, a pofánk nagy

Árpa nélkül nehéz árpa malátát csinálni - ezt azért elfogadom.

2018. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Drágult? Most én vagyok lemaradva, vagy még ide nem ért el a dolog, de én nem vettem észre, hogy mozgott volna az áruk, se a dobozosnak se az üvegesnek.
2018. okt. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mikor és mennyit drágult? Én nem vettem észre! És mihez képest drága? A Coop-ban például egy dobozzal az Arany Fácán 179 Ft, a Borsodi Mester 239 Ft, a többi pedig ezek között van. A Spar-ban néztem még, ott drágábbak, némelyik sörért akár 279 Ft-ot is elkérnek egy dobozért, sőt egyszer vettem szintén a Spar-ban ugyanígy fél literes dobozzal német szűretlen búzasört 449 Ft-ért, na az tényleg drága!

Te hol, milyet, és mennyiért láttál? Mihez képest volt drága?

2018. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
50%

Engem inkább az zavar, hogy a magyar nagyüzemi sörök egyre ihatatlanabbak. Gyakorlatilag 250-300 Ft alatt csak trágya van, egyedül a Soproni Óvatod Duhaj termékcsalád ami kivétel (bár az sem annyira jó, mint amennyire dícsérik). Jó lenne ha az ember normális minőséget kapna a pénzéért, Csehországban már az olcsó Kozel is mérföldekkel jobb mint bármely magyar nagyüzemi.


(A magyar kisüzemi sörfőzdék más kategóriát képeznek, azok szuperek, csak hát drágák)

2018. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem például a Soproni Óvatos Duhajok nem nyerték el az ízlésemet! :/ Magyar sörök közül a Borsodi Mester, Bivaly, és Jeges szerintem sokkal finomabbak, de hát kinek mi!
2018. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!