Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel jó/érdemes keverni a...

Mivel jó/érdemes keverni a Jägert?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kávéskanállal.
2018. nov. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmivel, ha nagyon akarod kólával.
2018. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Minek keverni? Szerintem önmagában is nagyon finom, legalábbis nekem ízlik!
2018. nov. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Levival
2018. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Minek akarnak az emberek elcseszni annyi italt a keverésel????
2018. nov. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Phoney ***** válasza:
85%
Kólával szinte minden gyógynövényes szesz jól megy, még a kommersz „abszintok” is. (Mondom ezt úgy, hogy egyéb alkoholt sose innék kólával.)
2018. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
en szeretem magaban is nagyon, de ha keverve iszom akkor: almale vagy oszibarackle 😀😀😀
2018. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Minek után energiaitallal nem szabad keverni alkoholt, így egyáltalán nem ajánlom, de bevallom őszintén, hogy én azzal szoktam, ill. nem, már nem szoktam semmivel sem, mert Jagert sem iszok egyáltalán (magában sem), régen azzal kevertem. No most ebből 1-nél többet ne igyon meg egészséges ember sem, nem hogy szívbeteg! Ha az a kérdés, hogy ízben mihez passzol, akkor a tutti-fruttihoz szerintem passzol, van energiaszegény, koffein, taurin mentes is ebből, ami ugyan nem energiaital, de azzal bátran keverhető.
2018. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is jobb magába mint bármivel, de ha már valamivel muszáj nekem is energiaitallal jött be, csak azt meg ahogy előttem mondták nem nagyon kéne erőltetni. 1-nél többet ne igyál mert csúnya vége lehet. Kólával előszeretettel fogyasztanak mindenféle italt, én személy szerint se a Jager kólát, se a whisky kólát se a rumos kólát nem szeretem, a vodka kólától meg instant rámtör a hányinger, egyedül a VBK az aminek az ízével nincs bajom de azzal meg úgy vagyok hogy minőségi bort kólával elrontani bűn, a rossz borból eredő másnaposság meg nem hiányzik.
2018. nov. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
96%
Régebben meggylével itták az ismerőseim.
2018. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!