Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyikek a "palackban erjeszte...

Melyikek a "palackban erjesztett" pezsgői a Törley cégnek? Miről tudom felismerni őket?

Figyelt kérdés

Főnököm kért meg, hogy szerezzek be a következő napokban bizonyos italokat céges és egyéb ajándék gyanánt.


A Törleynél kihangsúlyozta, hogy "palackban erjesztett" legyen.

Annyiféle Törley pezsgőt látok a boltok polcain, viszont egyiken sem látom ezt a kifejezést, hogy "palackban erjesztett". Teljesen zavarban vagyok már, két helyen kérdeztem a boltost, hát ő se tudta... Főnökömnél ciki lenne visszakérdezni.


Tud valaki segíteni, hogy melyik Törley pezsgő ami palackban erjesztett, és melyik ami nem???

Esetleg ár alapján lehet sejteni, mennyibe kerülhet egyik és másik?


Segítsetek! Nem s.o.s., 1-2 hetem még van, de szeretnék túl lenni az ügyön.


Köszi!



2018. dec. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"Törley, Francois, Hungaria – palackban erjesztve

Sokan nem tudják, de a Törley Pezsgőmanufaktúra pincéiben érlelődnek a Hungaria, a Francois és a Törley palackban erjesztett, palackban érlelt pezsgői. Olyan pezsgők kerülnek ki innen, mint a kék címkés Hungaria Extra Dry, a quebecki kanadaiak kedvence a Hungaria Grande Cuvée Brut, a gasztronómiában közkedvelt Louis Francois & Co. Brut Nature, vagy a 2017-es Vinagora Champion díjasa, a Törley Chardonnay Brut."


[link]

2018. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval ez elvileg olyan.


[link]

2018. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

A gyártó weblapján lehet szűrni a gyártás technológia alapján, a "méthode traditionnelle", és a "méthode transvasée" technológiákkal készült pezsgők számítanak palackban erjesztettnek. A transvasée annyiban tér el a traditionnelle-től, hogy a traditionnellnél ugyan abban a palackban kerül forgalomba, mint amiben erjesztik is(és a seprő eltávolításának a módjában).

2018. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Főnököd dolga persze, de szerintem fosabb, mint a tartályban érlelt. Konkrétan harapni lehet a buborékokat a palackban érlelt pezsgőt ha iszod.
2018. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!