Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az az energiaital...

Melyik az az energiaital amelyik finom, olcsó és tényleg ad energiát?

Figyelt kérdés
Mindenféle jöhet!

2010. jún. 28. 15:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
tejes kv!
2010. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én a legolcsóbbat szoktam venni. Az árán kívül más különbséget nem vettem észre.
2010. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed az összetevőket, rájössza, hogy a koffein tartalom mindegyikben egyforma. Tutti-frutti íz van mindre írva, a láníaim éreznek különbséget az ízekben, én nem. Az első energiaitalt az ALDI-ban vettem a nagylányomnak érettségi előtt. Neki bevált nagyon, azt mondta, úgy pörgött az esze kereke, hogy maga is meglepődött. Egyébként én is az árat szoktam nézni, meg az akciókat. Van 1-2 márka, amit nem szeretnek, a többi jöhet. Tavaly pl. lakásfelújítás volt, és az egyik srác nem bírta a kávét, kért energiaitalt (jóbarát), szemmel láthatóan élénkítette. Nem isszuk nyakra-főre, de van itthon mindig.
2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
bocs a félreütésekért:-)
2010. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
79%
SÖR
2010. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
A spar energiaital a legjobb.
2010. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket. Énszerintem a Red Bull a legfinomabb és az adja a legtöbb energiát, de drága ezért nem veszek gyakran. Sztem a Bomba az amit a legjobban eltaláltak főleg az üveges. Finom, energiát ad és az ára is baráti.
2010. jún. 28. 16:04
 8/27 Phoney ***** válasza:
75%

Ha ENERGIÁT akarsz, akkor tolj be egy bögre kakaót (vagy akár vizet) 3-4 evőkanál szőlőcukorral, nagyon olcsó, és sokkal több ENERGIÁT ad, mint bármelyik ital.


Sőt, ha egyszerre túladagolod a kakaót is (nem instant! sőt, nem árt, ha "holland"; 3-4 evőkanál), meg a szőlőcukrot is (5-6 evőkanál), akkor bő 24 órára az álmosságot és fáradtságot is elfelejtheted, és a szíved sem ugrik ki.

Mondjuk szerintem finom is:F

2010. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

"akkor bő 24 órára az álmosságot és fáradtságot is elfelejtheted"

Rövid távon felpörget (talán, de nem biztos), de az biztos, hogy hosszabb távon a sok cukor miatt fáradékonyabb leszel!

2010. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%

Hell-t ittam, egyik nap jó volt, másnap ugyanaz az adag már szart sem ért..., red bull drága

szerintem ízben nincs nagy különbség, de azért életben nem innék tesco- gazdaságos energiaitalt

amúgy az energiatartalom változó, ismerek olyat, ami pici, de telenyomták mindenféle cuccal főleg koffeinnal, ezért kétszer annyira pörget, mint pl. a fél literes monster, amit nem szeretek amúgy...

szerintem az energiatartalom határozza meg az árát

2010. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!