Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fél liter energiaital lehet...

Fél liter energiaital lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma megittam kb. fél liter energia italt a haverommal az energiaital neve Bad Girl. Egy picit fáj a fejem. Tegnap is kb. ennyit ittam meg. Lesz valami bajom? A válaszokat előre is köszönöm!!!
2011. szept. 5. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Holnap még jobban fog fájni, mert nem iszol...

A 250ml is sok, nem hogy fél liter.

Ennyitől nyilván nem lesz bajod, de aki szinte minden nap issza, annak igenis lehet komoly baja. :/

2011. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
60%
Igyál sok tejet, vagy foghagymát! Méregtelenítenek téged! :)
2011. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg nyugodtam!!!!!!
2011. szept. 5. 18:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz!!! Egy hónapig biztos nem iszok energiaitalt..
2011. szept. 5. 18:53
 5/19 anonim válasza:
30%

Hány éves vagy kedves kérdező?Mi ma ketten ittunk meg 2 litert :P...sőt tovább megyek,táborban még alkoholt is iszunk hozzá/rá és semmi bajunk sincs tőle max másnaposság

14/f

2011. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mind te 14/F :)
2011. szept. 5. 18:58
 7/19 anonim válasza:
66%

14/F:

én ezzel azért nem dicsekednék... inkább ásd el magad


kérdező:

nyugi, semmi bajod nem lesz. bár a bad girl elég gagyi, tudom, hogy olcsó de inkább igyál bombát vagy valamit... amúgy én minden nap iszok 250/500 ml-t és így konkrétan nincs bajom. csak nem tesz jót.


17/L

2011. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi :) Így már azért nyugodtabb vagyok.. Megy neked is a zöld kéz!!
2011. szept. 5. 19:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Most talán még nem lesz tőle bajod, de a helyedben én leszoknék róla. Fiatal vagy még, a te korodban még a kávét se ajánlják, ehhez képest egy energiaitalban a kávéban található koffein többszöröse található meg. Persze, lehet, hogy semmi bajod nem lesz tőle, de én azért nem kockáztatnék se egy infarktust, se egy függőséget :)
2011. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most akkor tényleg lesz komolyabb bajom??? Kb. 3-kor ittam és nem egyszerre ittam meg azt a fél litert úgy 1 óra alatt.
2011. szept. 5. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!