Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik az az energiaital...

Melyik az az energiaital amelyik finom, olcsó és tényleg ad energiát?

Figyelt kérdés
Mindenféle jöhet!

2010. jún. 28. 15:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A különböző adók miatt mára változó lett a koffein tartalom az energia italokban. Az átlag maximum koffein tartalom az 32mg/100ml körül mozog. Ennél magasabbat nem talál a mezei vásárló. És a koffein a legfontosabb összetevője a cuccnak. Így mindegyik ugyan annyira "pörget fel" ezek közül. Ami azért mégis befolyásoló tényező lehet az a hozzáadott cukor, illetve a taurin jelenléte. A taurint is kispórolják viszont mostanában, tudtommal hogy megőrizzek az eredeti árát a terméknek. Ha válaszolnom kéne a kérdésedre akkor a Watt termékeit ajánlanám. Ők egy magyar energiaitalt (is) gyártó cég. A legtöbb szupermarketes italt is ők gyártják, például a Sparost. Az, hogy melyik a legolcsóbb, az mindig változó, de általában 100 ft körül mozognak. Számomra a Watt termékei a top 3 között vannak. És mindegyik íze ugyanaz. Viszont régóta nem ittam energiaitalt, ezért nem tudom manapság mit tartalmaznak. Én őket ajánlanám neked. Ízben és árban nem lehet panasz rájuk, de a tartalmat ajánlom nézd meg. H 32mg alatt vannak akkor felejtős. És a shotok pontosan annyi koffeint tartalmaznak, mint a 250 ml-es italok, csak koncentráltabban.
2013. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Ugyanazt a finom aszpartamot tartalmazzák,mint pl. a s coca cola light és az összes light üdítő.
2013. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Szerintem a legjobb választás a Monster. Nem a legolcsóbb, de mégis csak fél literes. + Nagyon finom. Ha kicsit olcsóbbat akarsz, ott van a pet palackos Bomba!, ami nem olyan erős, de jóval olcsóbb. Nem ajánlom a gagyi spar-os, meg az ilyen energiaitalok az, mert gyengék, és sokkal egészségtelenebbek, mint egy normális.
2018. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Miert is karosabb az olcsobb energiaital? Ez olyan, mint a pennys turorudi, ugyanaz az iz, mint a pirospottyos, csak fele aron. A redbullnal lehet, hogy jobbat erzel, pedig ugyanaz a fos, mint a 80ft-os. :) Foleg a hazaiak, amikbol kivettek a taurint
2018. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nekem anno a Kobra vált be ilyen téren, míg ittam ilyesmiket. Nem tudom kapható-e még, de ha igen, csak ésszel fogyaszd. Én egyszer lehúztam két litert 2 óra alatt, és konkrétan olyan voltam tőle, mint valami idegbeteg hiperaktív.
2018. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
A Hell nagyon jó 😋😍
2018. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha nem számít az ár akkor a Red Bullt ajánlom mégpedig kisboltokból ahol gyakran van külföldi ami egyrészt sokkal finomabb mint az itthon gyártott, másrészt van benne taurin. Ha számít az ár akkor a Hell ár/érték arányban szerintem a legjobb az összes közül. Továbbá bizonyos ízeiben +20% koffein van azaz decinként nem 32 hanem 38.4mg én megérzem rendesen azt a +20%-ot. Ezeken kívül a Monster is nagyon jó ha 300 vagy az alatt kapsz fél litert, csak az nekem kicsit sok egyszerre. Bombába egy ideje már csak 15mg koffein van decinként. A dobozosba is és az íze sem olyan jó már mint 10 éve. Abból az egyetlen amelyik úgy igazán megéri az az 1.5 literes ami tescoban is 300Ft körül van, metroba meg láttam már 200 alatt is, bár az ilyen nagy kiszerelések csak akkor jók ha meg bírod állni hogy ne igyál többet csak mert sok van. A Burnt is sokan szeretik, nekem nem jön be mert iszonyatosan édes.
2018. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!