Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meghívott és férfi sörözni,...

Meghívott és férfi sörözni, milyen illemszabályok vannak a sörözésre? Egy nőnek illik sört inni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 12:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát nem kocsmát mondtam csak hogy sört inni elég sok kulturált hely van pesten ami színvonalában megfelelő egy ilyen laza megbeszélésre.
2019. jan. 14. 13:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudsz direkt nagyon hangosan büfögni?

...Na azt pl hagyd ki. :) Nagyjából ennyi.

2019. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha szereted a sört, akkor illik, ha nem szereted, akkor kérj bort, vagy akármit.

Én fontos alkalmakkor csak azért nem iszom sört, mert hamar kikéredzkedik és szerintem gáz, ha egy nő folyton hugyozni jár.

2019. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Majdnem átvertél kérdéseddel.

Aztán pedig kiderül: nem is sörözni hívott meg, hanam sörözőbe (nem kocsmába!) üzleti megbeszélésre.

.

Üzleti megbeszélés esetén lehet alkoholos italt inni, de arra nagyon vigyázni kell, hogy az ital alkoholtartalma ne befolyásolja az üzleti döntést.

2019. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!