Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Berúgós történetek?

Berúgós történetek?

Figyelt kérdés

Milyen (extrém) tinédzserkori berúgóstörténeteitek vannak?

Milyen volt az első berúgás?



(félreértés ne essék, nem akarom népszerűsíteni a fiatalkori ivászatot, csak kíváncsi vagyok :)) )



2019. febr. 16. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Osztálykirándulás. Bebaśżás. Okádás. Büszkén mutogatás, hogy ezt mind én csináltam. Közeli erdőben a szálláshelyről kivitt porraloltó kilövése.
2019. febr. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem az első berúgásra meg a többire se nagyon, mert olyankor mindig részeg vagyok.
2019. febr. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első berúgás, úgy 5 évesen:) Ezt sokszor mesélték, én nem emlékszem rá. Olyan falusi lakodalom udvarban. Találtam egy pohár tripliszeget az asztalon és mielőtt kivehették volna a kezemből, meghúztam:)) Az édesebb, mint egy üdítő. 5 évesként az a pár nyelet pont elég volt a kómázáshoz:))


Másik, úgy 16 évesen kezdtem bulizni. Közepes város és eljártunk az 5-10 kilométerre lévő falvakba bulizni. Egyik ilyen alkalommal, a sárga földig ittam magam. Arra ébredtem, hideg van. Szét néztem és kint határban, egy árok mélyén feküdtem egy szál gatyában:)) Mellettem szépen lerakva minden ruhám, cipő, zokni:)))

2019. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő 96'....voltam 8éves, a sörös poharakban összeöntögettem egy pohárba a maradék sört...kb 1 üvegnyit megittam.Majd jókedvűen légycsapóval hajtottam a legyeket..... :)
2019. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én rúgtam be, és szerintem akiről írok az se először. Csak egy történet amin ma is nagyokat nevetünk.

Nevezzük a srácot Bélának. Felnőtt emberek voltunk, egy helyen dolgoztunk. Bélának születésnapja volt, így elmentünk megünnepelni egy jó kis kocsmában. Béla természetesen a padló alá leitta magát, full részeg volt. Nem hagyhattuk ott, így taxit hívtunk, és hazavittük. Béla ült hátul mellettem, a barátom elöl a sofőr mellett. A taxis elvitt minket a megadott címre, de az út hosszúsága miatt Béla elaludt a hátsó ülésen. Szó szerint hangosan horkolt. Amikor megérkeztünk, próbáltuk Bélát ébreszteni, ami elég nehezen ment. A végén már erősebben rázogattam, hogy "Béla! Hazajöttünk, gyere menjünk!" Béla felébredt, majd a következő jelenet történt.

Előkapott a zsebéből egy halom összegyűrődött papírpénz, amit előre adott a páromnak azzal a szöveggel, hogy

. Fizesd ki a qrvát , és menjünk. Addig fogok egy taxit!"


A taxi sírva röhögött, mert életében egyszer férfiként qrvának hitték.. Hát mi is röhögtünk..

2019. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Kb 16 voltam, haverokkal kibéreltünk hotelszobát 1 estére aztán ott tartottuk a mulatozást :D Annyira emlékszek kb hogy brutálisan kész volt mindenki az este végére, egyik haverom lecsukott(!!!) wc-deszkával okádott XDDD

Este 11-kor még full hangerőn ordított az Archívum meg a Jogos Önvédelem xD

2019. febr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mind tinédzserkori, inkább kora huszonéves esetek. Tavaly nyáron leszoktam ezekről, de azért néha szórakoztató visszagondolni rájuk :)


1.) Nyári koncert utáni, szabadban iszogatós afterhez bevásárlás, egy kis éjjel-nappaliban, ahol csak az eladó volt a 4-5 fős csapatunkon kívül. Miután mindenki választ magának üdítőt, rágcsálnivalót, sört, jön a nagy kérdés: "Srácok, milyen vodkát vegyünk?" - mire teljes természetességgel és jókora hangerővel rávágtam, hogy "Litereset, mi mást!". Szakadt a röhögéstől a boltos is.. És akkora hatást tett rá, hogy bár végül csak 7 deciset szavaztunk meg (márkát nem tudom már), de automatikusan tényleg literest adott ki nekünk :D


2.) Ez mondjuk kicsit húzósabb, lehetett volna komoly sérülés is belőle. Punk-rock koncerten nagyon részegen pogó, de olyan állapotban, amikor már nem számított, hányszor esünk el / taposnak meg. Talán még utána ittunk is valamit, de ez és a hazaút elég homályos. Lényeg, valahogy alaposan megkarmoltak az arcomon. Hazaesek totál részegen, első kérdés amint meglátnak: "Jézusom, mi történt veled??" - "Mert? Semmi bajom.." - "Tiszta vér a fejed!" - "Jahh, az semmi, csak biztos úgy sikerült lecsapnom egy szúnyogot a fejemen.."


3.) Schönherz Qpa zárónapján, délelőtt 10-től folyamatosan ittunk, igazából kb. ebédtől kezdve inkább csak szinten tartani kellett. :D Ezen a napon amúgy szabadtéri váltóversenyek, mindenféle idióta feladatok vannak, majd este egy közös záróbuli a kollégium nagytermében. Utóbbin persze mindig hatalmas a tömeg, és nyíltan nem is fektetnek bele sok energiát a szervezők, "úgyse fog rá senki emlékezni" alapon. Nos, mi ennek ismeretében "sz.r lesz a lenti buli, úgyhogy inkább megoldjuk másképp" felkiáltással, az eredményhirdetést követően lementünk a szemközti Spar-ba, vettünk egy 10 literes vödör folyékony szappant, fellocsoltuk vele a folyosót, és azon csúszkált fürdőruhában az egész csapatunk éjjel 2-ig :DD (Szerencsére csontok nem törtek, kék-zöld foltok persze voltak pár emberen másnap. És egy külön élmény volt feltakarítani a szappanos vizet utána, mert a felmosóval érintkezve, két lépésenként lett belőle egy köbméter hab nagyjából.)


4.) Ugyanitt, de más alkalommal, koleszos ismerősök egy vadkacsát hoztak magukkal buliból hazafelé. Nem tudtak vele mit kezdeni, bezárták a klubszobába éjszakára. Reggel másnaposan arra nyitnak be oda, hogy tele van sz.rva az egész.. úgyhogy hirtelen felindulásból szélnek eresztették a 8. emeleti ablakon át xDD


5.) Már megint koncert, Esti Kornél előtti alapozás kicsit elhúzódott és elég ütősen sikerült (házipálesz). Az Akvárium felé tartva, a villamoson az egész csapatunk a 'Király vagyok' című számukat énekelte (helyesebb megfogalmazás lenne az üvöltözte), csak az elnyújtott "hol-nap-u-táán" sor helyett következetesen orángutánt mondtunk :D Azon kívül nem tehettünk túl jó benyomást, mert az egyik megállóban egy botra támaszkodó néni előtt úgy állt meg a villamos, hogy épp az ajtó kettőnk között nyílt ki és szemben állt a csapattal.. mire váratlan erőbedobással félretette a botot és szinte sprintelt vissza a mögöttünk levő kocsihoz :DD Becsukódik az ajtó, pár másodperc csönd, egyikünk megszólal: "B.sszátok meg, a magyaralter jobb mint Jézus Krisztus"


24/F

2019. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, volt még kérdés az elsőre is. Nos, amikor először éreztem, hogy fejembe szállt a sör (ez kb. 16 évesen volt, viszonylag későn kezdtem), az igazából semennyire se volt durva, sokak itteni rosszullevős-képszakadásos sztorijaival ellentétben. Jót buliztunk meg kicsit hangosan énekeltünk hazafelé menet, de ennyi.

Amit már berúgásnak neveznék, az utolsó osztálykiránduláson volt (1 hónappal 18 előtt), házi pálinkától. Nem az a karcos borzalom volt, hanem tényleg kellemes.. jól fogyott, túl jól is. :D Egy ideig semmi hatását nem éreztük, majd hirtelen elkezdett hatni. A táborhelytől nem messze levő utcasarokról hoztunk többekkel fát a tűzre, miközben hirtelen jött az ötletem, hogy "egyenes út a legrövidebb, levágom ezt a sarkot". Nos ez egy kis falu határában volt, közvilágítás semmi, zseblámpa volt egyikünknél. Ehhez a levágáshoz keresztül kellett menni egy szántóföld sarkán - csak arra nem számítottam (és nem is láttam), hogy az útszéli bokrok és e között van egy kb. másfél méter mély árok! Úgy beleborultam három másfél méteres vastag ággal a kezemben, hogy állítólag öröm volt nézni xD (És amire már nem emlékszem, de állítólag sikerült a fél osztály füle hallatára egy elég hangosat káromkodni is..) Utána még a tűz mellett ülve beszéltem jó nagy hülyeségeket.. :D

2019. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon jó ;D
2019. febr. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!