Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Részeg történetek?

Részeg történetek?

Figyelt kérdés
Legdurvább piálós történetek érdekelnek :)

2016. jan. 14. 16:41
1 2
 1/19 gnoomage ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy az igazán durva történeteket nem tudja az ember elmesélni, mert csak mástól hallja... Szívesen mesélnék én is mekkora fas.zságokat csináltam elméletben, de nekem annyi rémlik hogy leülök és felkelek otthon...
2016. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy buli után, kezdtem ébredezni, mert fáztam. Takaró nem akadt a kezembe. Mikorra észhez tértem, látom, árokparton fűben fekszek egy szál gatyában. Azért a fűre össze raktam szépen a ruhám:)

Olyan is volt, Mátrában, kilátóban ébredtem. Azóta sem tudom, hogyan kerültem fel:) Na meg volt jó pár ilyesmi, a 4 éves piálós korszakomban.

2016. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer olyan bűnronda nő mellett ébredtem, hogy csak remélni tudom, hogy valóban nem voltam képes semmire, ahogy a csaj állította reggel. Egy másik alkalommal meg tök meztelenül keveredtem haza, de még akkor se a saját ajtónkon mentem be, hanem két emelettel feljebb próbálgattam a kulcsot a zárba. :-))

23 éve absztinens vagyok, de jó dolog visszaemlékezni az ilyen elhajlós estékre. Józanul sokkal nagyobb őrültségeket is elkövettem, míg a határaimat próbálgattam. Ezekre nem jó emlékezni, mindig kiráz a hideg, mert sokszor csak egy szőke paraszthajszál választott el a haláltól. Vagy ami rosszabb, a tolószéktől.

2016. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sajna nincsenek érdekes történeteim, annak ellenére, hogy már elég régóta eljárogatok inni. Mindig nagyon jól érzem magam, és sokat nevetek, de túl nagy hülyeségeket nem szoktam csinálni. Vagy legalábbis nem emlékszem.

Eddig még csak olyanokat csináltam, hogy:

-barátnőkkel smárolni (én is lány vagyok, és mindannyian heterók)

-asztal alá behányni több ember előtt (sajnos ez többször is előfordult, utólag ezeken nagyon szégyenkezem, mert szerintem eléggé gáz)

-volt, hogy este 10-től kb. hajnali 5ig alapoztunk; amúgy buliba indultunk, csak nem sikerült eljutnunk, mert 5-kor volt a záróra, mi meg nem sokkal előtte jöttünk rá, hogy még nagyon nem vagyunk ott

De ezek olyasmik, amik szerintem kb. mindenkivel előfordulnak.

2016. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

3: És megkérdezhetem, hogy mondjuk társaságban, rendezvényeken hogy tudod megállni?


Azért kérdezem, mert én is teljesen leálltam a piával az év 99%-ában, tehát otthon és hétköznap soha nem iszom, vendégsében sem, mivel mindenhová autóval megyek, de mondjuk van egy évben 2-3 olyan buli, rendezvény, lakodalom, stb, ahol gyakorlatilag nincs józan ember és bokáig járunk az alkoholban.

Ilyenkor te mit csinálsz?

2016. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát a legdurvább esetekre tényleg nem igazán emlékszik az ember, nekem egy volt ami elég undorító, de egyben vicces is és emlékszem rá, ez másfél éve a nyáron volt, balatonon buliztunk haverokkal egy hetet. Első nap este elég rendesen be voltam már k_rva és az emeletes nyaraló ház felső szintjén buliztunk, de a felső szinten nem volt wc a földszintre való lejutás meg nem lett volna egyszerű seggrészegen, és a csapba se tudtam pisálni mert tele volt edényekkel, szóval a konyhaszekrény mellé a sarokba hugyoztam, ez már önmagában se gyenge, de másnap reggel a hugyot felmostam és belefacsartam egy felmosóvödörbe, de ki nem vittem, ott állt 2 napig, majd pedig 2 nappal később este egy haverom katasztrófálisan berúgott, annyira mint még soha, részegen a földön fetrengett és magára rántotta a 2 napos poshadt hugyos felmosóvizet.
2016. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan nehéz dolgom, mint ahogy elsőre látszik. Az absztinenciám elhatározás szüleménye volt, így aztán a kérdéses helyzetekben csak mérlegre kellett tennem, mi ér többet; az önbecsülésem, vagy 1-2 pohár ital. Néhány évvel később meg már erre sem volt szükség, mert akkor már eleve úgy tekintettem magamra, mint antialkoholista személyre.
2016. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Nemreg sikerult annyira szetcsapnom magam, hogy egy korhazban tertem magamhoz , egy csovesekkel teli szobaban. Az estebol kb semmi nem maradt meg. Azota bem iszom.
2016. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Közben eszembe jutott néhány részeg sztori, amit a nótások meséltek nekem. (Egy időben a kórház gondnoka voltam, és az alkoholelvonóból szoktunk embereket kapni, akik az udvarosi, kertészeti munkákban segédkeztek. No, ezeket hívtuk nótásoknak.)

Szóval egy vidéki bácsika mesélte, hogy disznóvágáskor igencsak felöntött a garatra, és a szaros gumicsizmájában véletlenül végiggyalogolt a gangra kitett teknőnyi bekevert darált húson. Később meg akarta verni az asszonyt, mert nem találta az ezer éves kalapját. Ez később az abaléből került elő.

2016. jan. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyancsak ott mesélte egy pacák, hogy az ő lakodalmán az örömapa (aki a szomorú részegek közé tartozott) kiment kamrába a kötélért, és már indult a padlásra, hogy felköti magát. Reggelig még többször megpróbálta, úgyhogy egy embernek az volt a dolga, hogy rá vigyázzon.
2016. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!