Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha még soha nem ittam, de ki...

Ha még soha nem ittam, de ki szeretném próbálni akkor mit ajánlotok, hogy mivel kezdjem?

Figyelt kérdés

Semmit nem tudok kb az italokról. Berúgni sem szeretnék, csak egy minimális hatást elérni. Először itthon, a 4 fal között próbálnám ki.

Eddig azért nem akartam kipróbálni az alkoholt, mert félek hogy rászoknék.. De most mégis kicsit kíváncsivá tett az, hogy milyen "felszabadultabbnak" lenni. Mekkora az a mennyiség amitől kicsit felszabadultabb leszek, de mégsem leszek annyira szókimondó, és józan maradok? Illetve mit ajánlanátok kezdésnek?(Íz miatt)



2019. febr. 21. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Elsőre fel liter palinkat igyál meg :D nem ám kezdj el sörözni :)
2019. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam a sörön, de arra azt mondják sokan, hogy csak a hatása miatt jó, az íze rossz
2019. febr. 21. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én pl. kifejezetten szeretem a világos sörök ízét, pedig nem nagyon iszom alkoholt.
2019. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rozé bort ittál már? Vagy bármilyen bort?
2019. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még soha nem ittam semmilyen alkoholos italt.
2019. febr. 21. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Először mindegyiknek rossz az íze. De négy fal között nem leszel felszabadultabb, a saját otthonodban eleve kényelmesen mozogsz.
2019. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Ha félsz a rászokástól, akkor tényleg le kéne nyomni húzóra egy fél liter legótvarabb jó acetonos házipálinkát.

Azt garantálom, hogy minimum 10 évvel elodázod a rászokást, mert rágondolni se fogsz tudni a piára hányinger nélkül. :D


Amúgy meg szerintem vegyél egy édes pezsgőt, pl BB arany cuve-t , hűtsd be jól, és azt kóstold meg.


Bár, ha nem akarsz berúgni, (mert elrakni későbbre már nem lesz olyan)

akkor lehet elég lenne a sarki boltból egy csavaros kifli. :)

Csak ne a bolt előtt idd meg! XD

2019. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...vagy egy üveg Tokaji aszút. Bár az aszú boroknak (a jobbaknak) van egy tipikus botritiszes íze, de kezdő piának szerintem ideális.

És nem is viseli meg annyira, ha nem iszod meg egyből, mint a pezsgőt.

Ja, és az aszúk csak fél literesek, szóval az nem olyan sok. Azt egy este alatt benyalod.

2019. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hány éves vagy, 15?


Igyál tokajit kezdésnek, stílusos :D

2019. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"félek hogy rászoknék..

Gondolkoztam a sörön, de arra azt mondják sokan, hogy csak a hatása miatt jó, az íze ross"

Akkor pont jó lesz, legalább nem szoksz rá.

2019. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!