Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan alkohol amitől...

Létezik olyan alkohol amitől nem könnyű hányni?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen hányok és nekem ez miatt korán vége van a bulinak. Tequila, pálinka és társai borzasztóan kicsinálnak kis mennyiségben is.
2019. márc. 3. 09:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem iszok legalja alkoholkat😊 Kalinka, royal és társait
2019. márc. 4. 22:38
 12/12 anonim ***** válasza:

te sem régóta bulizol :)

először is legyen benned kaja. minimum 1-2 szendvics. előtte és aznap beversz egy marék olivabogyót nyersen, talán egy késhegynyi élesztőt is. nálunk ez bevált rutin volt. beversz 2-3 sört, kis likőrt, vagy boroskólát. lényeg vmi könnyűt. pezsgőt elején soha!! vársz kicsit még emészted az alkoholt, igen! azt a keveset is. aztán jöhet az első pár feles amit lekisérsz vmi üditővel még akkor is ha 6 irányból hallod h "hááá b*zi aki kisérővel issza" utána már lehet töményezni de ésszel. max 3-4 fajtát igyál egy este, de annyi legyen a maximum. Olyanokat ne keverj amik nem illenek össze. Én pl konkrétan végighánytam hazafelé 3km járdát mert benyomtunk hubiból dankóból és sörből aztán okosan elkezdtük vedelni a jéger-rum kombót majd mikor már csak törköly maradt azt vilmoskörtével kisértük. megittam a lazák mellé kb mésfél liter töményet, és harmadnap még hányingerem volt, de hát egyszer van egy évben szülinap..

2019. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!