Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen whiskyt igyak, ha...

Milyen whiskyt igyak, ha eddig nem ízlett egyik se? Tényleg olyan nagy különbség van whisky és whisky között?

Figyelt kérdés

Jim Beam kólával régen elment, de már nem szeretem az édes italokat, a kávét se édesítem, magában meg nem ízlik. Szeretnék még esélyt adni a whiskynek, van egy jó hely, ahol finom sörök vannak, és van rengetegféle whisky is, különlegesebb fajták. Azt hallottam, hogy egy jobb simán lehet, hogy ízleni fog. Kíváncsi lennék ötletekre, hogy hogyan találhatnám meg az ízlésemnek megfelelőt.

Chivas Regalt is ittam már, de nem jött be egyáltalán. Nem tudom érdemes-e pénzt áldoznom rá, egy finom sör helyett.



2019. márc. 3. 22:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát szeretem az alkoholos italokat, de ezektől nekem olyan érzésem volt mintha vodkát kortyolgatnék, szóval lehet igazad van 9-es. Utánanézek, köszönöm! :)
2019. márc. 5. 13:56
 12/16 anonim ***** válasza:
9-es vagyok tescoban még glenlivet is szokott lenni akciósan 10-12 000-ért, ez nagyon lágy, teljesen más mint a blended kommersz népwhiskyk.
2019. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
első körben iszok majd egy pohárral valahol, aztán meglátom még :) De köszönöm!
2019. márc. 5. 16:42
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
Kocsmaban kapni ballentines brasilt!! Tenyleg ajanlom!
2019. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A Ballantines Brasil még csak nem is whisky, ne ajánlgassátok már...
2019. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Probáld ki a Crown Royal-t vagy a Craigelachie-t! A craigelachie drágább mint egy sima whisky de best nagyon jó!
2019. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!