Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fogamzásgátlora mikortól...

Fogamzásgátlora mikortól ihatok töményet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Akármikor
2019. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem szabad semmilyen gyógyszerre se
2019. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szívgyógyszerre nem szabad, meg ami igazából gyógyszer. A fogamzásgátló hatását semmilyen mértékben nem befolyásolja, csak ha annyit iszol, hogy kihányod
2019. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alain Delon ***** válasza:
72%
Esetleg elolvashatnád a betegtájékoztatót. Én allergiagyógyszerrel jártam úgy, hogy az első papírjába az volt írva, hogy semmilyen étel, ital fogyasztása nem befolyásolja a felszívódását, utána kaptam egy másik allergiagyógyszert, na annak a papírjába meg az volt írva, hogy evés vagy gyümölcslé fogyasztása előtt egy órával vagy ezek után két órával kell bevenni, mert bizonyos tápanyagok befolyásolhatják a hatóanyag felszívódását.
2019. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Igen, de az alkohol nem tápanyag. Nem tudja ilyen szinten befolyásolni
2019. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvad el, hogy mit ír a tájékoztató, de fogamzásgátlónál inkább az a lényeg, hogy ne hányj/ne legyen hasmenésed a bevételt követő 3-4 órában, mert akkor nem szívódik fel rendesen és abból lehetnek bajok.
2019. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akármikor ihatsz, nem befolyásolja, csak ne igyál annyit, hogy hányás legyen a vége.
2019. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5éveszedek altforallet

De más ismerösök daniellet yangeet

Mindegyiknél fogyaszthatsz alkoholt

De ne hányj v f*ss négy órával bevétel után mert négy ora a felszívódási idő.

Az alkohol nem befolyásolja hidd el nekem nem vagyok mai pipi....

2019. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Meton ***** válasza:
0%
Sokan isznak alkoholt gyógyszerre. Lehet rajta vitatkozni, mert tulajdonképpen a gyógyszer hatását turbózza fel. Az alkohol javítja a gyógyszer felszívódását. Ez ugye azzal jár, hogy sokkal több hatóanyag kerül a szervezetbe. Fogamzásgátlónál több hormon. Erősebb lesz a hatása, de valószínűleg a mellékhatások is erősödnek.
2019. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!