Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire kórós ha heti 1x...

Mennyire kórós ha heti 1x berugok minden héten? Ti milyen gyakran szoktatok?

Figyelt kérdés

Péntekente buliba vagy egyedül de kb 5-6 deci tömény lemegy,illetve ezenkívűl kisebb mennyiség,2-3 sör vagy 2-3 feles is a többi napon,heti 2 max 3 napot hagyok ki.

Ez mennyire kóros?Ti hogy vagytok ezzel?

25/F



2019. márc. 21. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
én úgy tudom de javítsatok ki ha tévedek hogy ez még csak nagyivásnak számít. ebből tényleg nagyon könnyen alkoholizmusba lehet esni. egyébként elvileg ugyanolyan káros ha csak egy héten egyszer iszol is berúgásig, mintha minden nap innád elosztva, szóval nincs különbség. mennyiségileg sem érződik kevésnek
2019. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es, berúgásig sosem szabadna inni. Azt jelenti tulajdonképpen hogy a szervezet nem bír megbirkozni a bevitt méreggel és a részegség az alkoholmérgezés tünete, normális ember nem mérgezi saját szervezetét mértéktelen ivással.
2019. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok. Én magamat nagyivónak tartom, mert szeretem a jó piákat, de akkor is csak mértékkel, berúgás nélkül, és még csak kényszert sem érzek arra, hogy feltétlenül innom kéne! Amilyen mértékeket leírtam, össze lehet hasonlítani a kérdező mértékeivel, szemmel láthatóan van különbség, ráadásul el is ismerte, hogy minden héten berúgik, én viszont SOHA! Nem akarom becsmérelni a kérdezőt, de ez már nagyon erős kezdete az alkoholizmusnak!

31/F

2019. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
nem akarok beleszólni de azért az is fontos nyilván hogy ki mit definiál berúgásnak! ha támolyogva még viszonylag ura önmagának az más attól mintha öntudatlanul csinál olyan dolgokat a végén amikre nem is emlékszik másnap, és a két véglet közt bármi előfordulhat
2019. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Én mindig öntudatomnál vagyok, és utólag is emlékszem az akkori állapotomra, fejem se fáj, csak annyi, hogy jókedvem van, minimálisan szédelegnek a szemeim, és légiesen könnyednek érzem magam! Gyakorlatilag az az állapot, amit nagyon sokan megtapasztalhatnak, fél vagy 1 liter erősebb (min. 5%) sör után, ennyi! Az alkohol és a komló együttes hatása.
2019. márc. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
a sörnél csak urban legend a komló plusz nyugtató hatása, nincs benne olyan töménységben hogy bármi pluszt is adna
2019. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ti milyen gyakran szoktatok?"

47 éve nem rúgtam be.

2020. febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!