Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek alkoholista vagyok?

Szerintetek alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok dolgozom már.

És kicsit szoktam iszogatni.

Hetente kb 2szer iszok bulizok.de van amikor egy héten egyszersem,szerintetek?


2019. ápr. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is 16évesen kezdtem dolgozni én nolám 22 évesen ugyan ugy dolgozom suli mellett mégsem iszom hiába a sz@r veréssel molesztálással teli gyerekkor nem lettem gyenge ember mint az alkeszok.

Drága legális drog ami tönkrevágja az agyad a belsöszerveidet a tanulást a fizikumodés az emberi kapcsolatokat a mértéktelenség.


Nincs erre szükséged bulis helyre be sem engednek italt sem adhatnak ki.

Még most fektess a suliba amennyit bírsz melo mellett mert nagyon meghálálja majd a felnőtt éned :) pláne ha elsporolod a piára szánt pénzed és majd 18+kor havi 1 szorakozohely

2019. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Nem, ettől nem vagy alkoholista.

A rendszeresség teszi azzá. Ha minden nap megiszod azt az egy sört, vagy bort. Nem a mennyiség számít, hanem, hogy megvan a napi adagod.

2019. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a választ
2019. ápr. 7. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:

az alkoholistává váláshoz évek kellenek

16 évesen nem lehetsz alkoholista, nincs elég rutinod még hozzá:)

2019. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-essel annyiban egyetértek hogy a rendszeresség teszi azzá de napi 0.5l sör vagy 2dl bor nem alkoholizmus, ha valaki havi 1-szer elmegy bulizni és azon kívül abszolút nem iszik de azon a bulin megiszik mondjuk 8 felest 8 sörrel az káros, ellenben ha valaki napi 1 korsó sört vagy 1 pohár bort iszik az még egészséges is lehet, a vörösbor a szívre a sör pedig a vesére van jótékony hatással mértékletesen fogyasztva. A baj azzal van hogy aki elkezd napi 1 sört meginni abból általában rövid időn belül 2 lesz aztán 3 és így tovább. Én azt mondom kérdező hogy amíg nem érzel arra beteges kényszert hogy egyedül társaság nélkül berúgj addig nincsen para. Az hogy haverokkal elmész iszogatni havi 2-4 szer meg esetleg otthon megiszol néha 1-1 sört pl. egy film vagy meccs mellé esetleg néha 1 pohár bort egy jobb ebédhez az még nem alkoholizmus.
2019. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem vagy az.Butaság
2019. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!