Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholista vagyok ha mar...

Alkoholista vagyok ha mar harmadik napja iszom?

Figyelt kérdés
Ez lesz a harmadik este hogy iszom és bulizni megek. Múlt héten is ugyanez volt. Ez mar komoly eset vagy inkább csak eseti?

2018. szept. 22. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Akkor lehet komoly esetről beszélni, ha már reggel úgy kelsz fel, hogy kell a pia, különben nem tudsz létezni. Szóval nem baj. De azért ez is lehet veszélyes hosszú távon, tarts mértéket.
2018. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tudsz meglenni alkohol nélkül, akkor vagy alkoholista.

Ne vidd túlzásba és nem lesz gond.

2018. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem az alkoholista, aki iszik a bulikon, hanem az, aki késztetést érez arra, hogy fogyasszon, és úgy érzi, nélküle nem az igazi.
2018. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Puzsér szerint az első korty után is az vagy.


Próbáld ki a bulit alkohol nélkül is.

2018. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha hraom napig bulizol és iszol, attol meg nem vagy alkoholista. De ha nem tudod/tudtad megállni, késztetést éreztél, akkkor igen.
2018. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Miért iszol ennyit? Nicht Normal vagy.
2018. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alkoholista nem vagy, de gáz ember az igen, ha nem tudsz alkohol nélkül szórakozni.
2018. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted a jófajta piákat, és időnként megiszol 1-2 pohárral, az nem baj. Viszont ha nem tudsz meglenni alkohol nélkül, késztetést érzel, hogy mindenképp muszály innod, akkor alkoholista vagy!
2018. szept. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak hogy alkohol nélkül nemtudok bulizni, eki nélkül se
2018. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kezdetben még nem probléma sztem,amíg az embernek ez az újdonság varázsával hat. fiatal korban szeret bulizni/jól érezni/elengedni magát a legtöbb ember.

neked kell eldöntened,hogy meddig okoz ez valóban jóleső örömet és mennyiben tudsz normálisan élni emellett a hétköznapokban. később idősebb fejjel meg valószínűleg leszoksz róla.

én csak arra vigyáznék,hogy azért ne legyenek olyan sűrűek ezek a "részegségek",de sztem azt az általános közérzeted jelezni fogja, hogyha már elég megterhelő.


nyílván attól is függ mennyit iszol ,mennyire száll a fejedbe minden este. ha csak úgy kótyagos leszel,de nem leszel részeg,nem szédülsz összevissza,h már koordinálni se vagy képes magadat,akkor nem olyan gond. Utóbbi esetben azért maximalizálnám a heti "adagot" :)


Persze ez egyéni dolog,mi a cél és mit tartasz még elfogadhatónak.


Az alkoholizmusnak nincs pontos leírása. Ne ezt keresd. Az a lényeg,hogy a mindnenapi életben képes legyél normális lenni a bulin kivül,ne okozzon gondot a hatása.


A túl sűrű részegség azért nem jó :))

2018. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!