Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen borokat tudtok ajánlani...

Milyen borokat tudtok ajánlani, amelyek nem túl drágák és majdnem olyan édesek, mintha üdítőt innék?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én csak vörösborban "vagyok otthon". Mi vagy a Dankó-t vesszük, vagy Medinát. Mindkettő édes, zamatos. Nagyon finom. Nem mintha nagy ivók lennénk de ha veszünk, csak ezeket.
2019. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fehérből talán a muskotályok.
2019. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kontyos gyümölcsbor
2019. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Phoney ***** válasza:
49%
Mondok egy trükköt: ha ilyet akarsz, vegyél egy normális száraz vörösbort, aztán a pohárban cukrozd ízlés szerint. Százszor jobban jársz, mint az olcsóbb "édes" borokkal, amik szintén nem maguktól édesek, csak mellé még mocsárízűek is.
2019. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj be egy borászatba, és kérd meg őket, hogy ajánljanak desszert borokat. Csak találasz valami megfelelő árkategóriájú. Vagy jó még a Sangria is, bár ez is készíthető házilag.

A cukrozd meg a bort hozzászóláshoz annyit tennék hozzá, hogy nővéremék borász ismerőse által volt alkalmam egyszer igazi minőségi, édes desszert bort kóstolni, az után mindenki megnyalná a tíz ujját. Sajnos Magyarországon nem forgalmazzák, csak külföldre gyártanak, mert elég borsos az ára. :(

2019. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én meg annyit tennék hozzá, hogy akinek csak egy csöpp ízlése van, az nem iszik édes borokat, max desszerthez, mert ahhoz passzol. Ha mindenképp azt akarsz, akkor ajánlom én is a Dankót. Olcsó, jól be lehet tőle rúgni, és a gyerekek szeretik mert édes.
2019. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

#7: "akinek csak egy csöpp ízlése van, az nem iszik édes borokat"


Akinek csak egy csöpp ízlése van, az nem ír le ilyet.

2019. ápr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor csak igyátok
2019. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

VBK

Vőrösboros kóla.

2019. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!