Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jó száraz borokat...

Milyen jó száraz borokat tudtok ajánlani 1500-2000 forint alatt?

Figyelt kérdés
Köszi! :)
2018. jan. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Aldi-ban vannak olcsón nagyon jó borok, sajnos ebben az árkategóriában mind külföldi.
2018. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wunderlich Cabernet Sauvignon (14%-os): 1790 Ft a Sparban. Próbálkoztam drágább (4-5 ezres) borokkal is, de nem igazán éreztem jobbnak... :)
2018. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Carragher_x ***** válasza:
Fehér vagy vörös?
2018. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább vörös, de fehér és rozé is jöhet. :)
2018. jan. 28. 04:35
 5/5 Carragher_x ***** válasza:

Hmm, hát vörösből ez az árkategória elég szűkös. Ha még találsz valahol Böjt Gergő '14-et (cuvée), azzal sztem nem lősz mellé. Vagy az auchannak van saját márkás vörös termékcsaládja Pierre Chanau néven fut, azokból is érdemes lehet válogatni (a bordóijuk pl kifejezetten finom). Viszont ha rádobnál még egy ezrest, akkor a Weninger Merlot-nál kevés jobb best buyt tudnék mondani.


Fehérből jóval könnyebb, abból több jó alapbor akad ebben az árkategóriában. Pl Jásdi Csopaki Rizling, Nyakas Chardonnay, Böjt Egri Csillag, illetve hogy ide is mondjak egy hiperes jó vételt, az Aldinak az African Rock fedűnevű termékcsaládjával érdemes kísérletezgetni (meg úgy általában Dél-Afrikával), a Sauvignon Blancjuk általában évről évre verhetetlen best buy.


Roséból annyira nem vagyok otthon.

2018. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!