Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez csak velem történt meg?

Ez csak velem történt meg?

Figyelt kérdés
Volt tegnap este egy buli, ahol 75-ös tátra teát ittam házi pálesszel és hirtelen annyira kellett pisilnem, hogy majdnem ott helyben bepisiltem. Nem szoktam a rövideket keverni, meg előtte lecsúszott 3 sör, de addig még kicsit sem éreztem, hogy kellene. Mással is történt már ilyen? Vagy ez az eredménye ha rövidezik az ember?

2019. ápr. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Előtte a 3sör sokat segített,hogy menned kelljen mosdóba!
2019. ápr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A sörnek komoly vízhajtó hatása van. Most már ezt is tudod.
2019. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Én 4cl whiskey-vel jártam így :D
2019. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az alkohol lazítja az izmokat, oldja a gátlásokat, és előtte a nagy mennyiségű folyadék miatt megtelt a hólyagod, amit a tömény ital tovább ingerelt. Rám is így hat már egy pohár sör is, el sem tudom képzelni, hogy hármat egyszerre megigyak.

(Amúgy az eset utalhat még egy felfázásra vagy húgyúti fertőzésre is, ha ennek fennállására más gyanú is van.)

2019. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sör vízhajtó hatású.
2019. júl. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!