Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi Steffl sört kell...

Mennyi Steffl sört kell meginni hogy ne legyenek gátlásaim?

Figyelt kérdés

2019. máj. 3. 19:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
mivan, optimalizálod a költségeidet? És ez a sör akciós a boltban?
2019. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5-6
2019. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
6 alatt ne allj meg, garantaltan minden gatlast felold. A zaroizmaidat is megoldja, alul-felul...
2019. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne legyenek gátlásaid valakit magadévá tenni a négyeshatos villamoson? Vagy mihez kéne a gátlástalanság? És egyáltalán: szerinted az, hogy "gátlástalan" valami pozitív jelző? Hát nem. Úgyhogy ne akarj gátlástalan lenni. Nagyon fontos, hogy legyenek gátlásaink.
2019. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Csak egy módon tudhatod meg, ha kipróbálod. Csak ne "élesben".
2019. máj. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Paczalos István ***** válasza:
37%

A jó minőségű, és 12% alkohol tartalmú sörből nálam úgy 8-9 üvegtől kezd beállni a spicces állapot. Hozzáteszem, általában előtte zsíros kajával lealapozok.

Az átlag minőségú (Steffl, Kaiser, Soproni) esetén 11-12 üveg az, ami ugyanazt a hatást éri el.


Ha csak tesco gazdaságosan akarsz bekarmolni, akkor vegél valamilyen házi kerítésszaggatót, és csinálj belőle ruszki fröccsöt (Egy korsó sör + fél deci pálesz). Abból 2-3 adag ugyanolyan hatású, mint a 8-9 prémium sör.

2019. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
55%
Az összeset IS...
2019. máj. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 szerintem ha a kérdező azt se tudja, mennyitől oldódnak fel a gátlásai, akkor nem kéne neki rögtön 10 sört javasolni. Én pl. naponta iszom némi alkoholt, de 6 sörtől már rosszul vagyok. Igazából azt is kellene tudni, hogy a kérdező hány kg és milyen nemű, bár ebből sem lehetne egyértelműen "kiszámolni", csak megtippelni.
2019. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

# 6


Ne haragudj, de szerintem Te az alkoholhoz hozzászokott nagy darab ember lehetsz.

12% -os sörből kilenc az inkább olyan mint 18-20 "normál". Persze van olyan másfél mázsás hegyomlás aki megiszik annyit.Egy átlagember ennek legfeljebb a felét.

2019. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A 12% az már nem sima sör hanem valami kézműves lórúgás.. A bornak van pont annyi alkohol tartalma.. egy normális sör 4-6% között van..

abban igazuk van az előttem szólóknak hogy ezt ilyen egyszerűen nem lehet kiszámolni, nem mindegy hogy egy 45kilós 15 éves lány vagy egy 100 kilós 25 éves fiú.. ráadásul lehet hogy megiszol 3 sört és nem a gátlásaidat vetkőzött le hanem hányni fogsz tőle.. szóval tényleg ne élesben próbáld ki..meg próbálj ki más italokat is, vörösbor-kóla, rum-kóla, bor, pálinka..

bár lehet segítene ha elmondanád miért akarod levetkőzni a gátlásaidat, nem mersz megszólítani valakit vagy ilyesmi a gond?

2019. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!